Yatak Odası Çalışma Masası

Yatak Odası Çalışma Masası

Günümüz yoğun iş temposu insanları gün sonunda evlerinde çalışmaya devam etmek zorunda bırakıyor. Dizüstü bilgisayarların yaygınlaşmasıyla yatak odaları birer çalışma odası haline geldi.

Yatak odanız geniş veya dar olsun ihtiyacınızı karşılayacak özelliklerde bir çalışma masası edinmeniz mümkün. Bunun için öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Daha sonra sıra çalışma masasını yatak odasının hangi bölümüne koyacağınıza karar vermeye geliyor. Çalışma masasını yerleştireceğiniz bölümü seçerken ölü alanları değerlendirmeye çalışmanız uygun olacaktır. Son olarak ta ihtiyacınıza uygun çalışma masasının seçimi ve satın alınmasıyla süreç tamamlanmış olacak.

Yatak Odası Çalışma Masası

Şık bir masa ve sandalye

yatak-odasi-calisma-masasi2

Yatak Odası Çalışma Masası

Yatak odası çalışma masanız için gözleri yormayacak türden ve mobilya dekorasyon ile uyumlu bir aydınlatma seçilmelidir.

Pencere önündeki ölü alanı değerlendiren çalışma masası

Yatak Odası Çalışma Masası

Yatak Odası Çalışma Masası

Yatak odalarında büyük çekmeceli masalar yerine basit ve yeterli çalışma alanı sağlayacak masalar daha uygundur. Sandalyenizin de rahat bir sandalye olması geç saatlere kadar çalışmanızı kolaylaştıracaktır. Odanızın büyüklüğüne göre cam bir çalışma masası tercih edilebilir.

Yatak Odası Çalışma Masası
Yatak odasının köşesine yerleştirilmiş küçük bir çalışma masası

Yatak odası çalışma masası seçerken yatak odası dekorasyonu ile uyumuna dikkat edilmelidir. Yatak odası mobilyalarınız ile uyumsuz bir çalışma masası hem çalışma şevkinizi kaybettirerek veriminizin düşmesine neden olacak hem de yatak odanızın görüntüsünü bozacaktır.

Yatak Odası Çalışma Masası
Oyma işlemeli çalışma masası

Yatak Odası Çalışma Masası
Şık çekmeceli çalışma masası

Yatak Odası Çalışma Masası
Her şey tamamlandıktan sonra yatak odası çalışma masanızı düzenli tutmanızı tavsiye ederiz. Dağınık bir çalışma masası yatak odanızın genel görünümünü bozacaktır.

One thought on “Yatak Odası Çalışma Masası”

  1. çalışma masasını çok beğendim fiyatlar nasıl aaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yatak Odası

Ahşap Duvarlı Yatak Odası Modelleri

Ülkemizde yatak odasında ahşap duvar kullanımı pek yaygın olmasa da, yurtdışındaki birçok tasarımcı yatak odalarında ahşap duvar kullanmanın kesinlikle çok etkileyici sonuçlar vereceğini ifade ediyor. Hem ucuz, hem de kolayca elde edilebilir olmasına rağmen yatak odasına hakim olan atmosferi bir anda değiştirebilen ahşap duvarlar, son dönemde trend haline de gelmiş bulunuyor. Yatak odalarında hem doğal, […]

Devamını oku
Yatak Odası

Yeni Çıkan Alfemo Yatak Odası Takımları

Alfemo Yatak Odası Takımları yılın son aylarına girmek üzere olduğumuz günlerde mobilya üreticilerinin ofislerine tatlı bir telaş hakim. Yeni yılın modellerini hazırlamakla uğraşan ve müşterilerden gelen geri dönüşleri değerlendirerek en kaliteli mobilyaları üretmek isteyen şirketler, alanında uzman tasarımcılarıyla yoğun bir şekilde mesai yapmayı sürdürüyorlar. Bahsi geçen mobilya üreticilerinden birisi de Alfemo. Temellerinin atıldığı 1997 yılından […]

Devamını oku
Yatak Odası

Fransız Tarzı Yatak Odası Dekorasyonu

Geçmişten günümüze yatak odası tasarımlarında Fransız esintisi, şıklığı ve ihtişamı arayanlar tarafından tercih sebebi olagelmiştir. Fransız yatak odası tasarımlarının karakteristik öğeleri arasında soylu bir lüks tarz bulunur. Kibar bir şekilde en ince detaylara kadar tasarlanan mobilyalar, yatak odalarına romantizm ve göz kamaştırıcı bir güzellik katar. Eğer siz de ömrünüzün en azından bir dönemini Paris’te yaşayarak […]

Devamını oku