Country Tarzı Yatak Odası

Country Tarzı Yatak Odası

Yatak odası takımlarında en ilgi çekici modellerden biri olan Country tarzı takımlar bu yıl çok popüler. Sadelik ve şıklığı bu tarz yatak takımlarında bulabilirsiniz. Country tarzının nostaljik bir havası var ve insanın adeta geçmişe yolculuk etmesini sağlıyor.

Konforlu ve şık bir kullanım imkanı sunan tasarımlarda çiçek desenleri vazgeçilmez. Nötr renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı tasarımlarda yatak üstüne canlı renklerden oluşmuş küçük yastıklar kullanılarak odanın canlı bir görüntü elde etmesini sağlayabilirsiniz. Değişik renklerdeki yastık kılıflarını kullanarak yatak odasında farklı tasarımlar oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Country Tarzı Yatak Odası

Country tarzı yatak takımlarında doğal malzemeler kullanılmaktadır. Bu tarz takımların organik pamuktan üretilmiş olması rahat bir uyku imkanı sağlamaktadır. Ayrıca, sentetik malzeme yaz aylarında terlemeye neden olmaktadır. Ev tekstilinde ekolojik ürünler kullanmak sağlık açısından daha uygundur.

country-tarzi-yatak-odasi2

Yatak odasında country tarzı yatak takımı kullanırken yatak başının da doğal ahşaptan yapılmış ve sade olması şık görüntü elde edilmesi açısından çok önemlidir. Canlı renklerden oluşan çiçek desenli bir yatak takımı odadaki ilginin yatakta toplanmasını sağlayacaktır.

country-tarzi-yatak-odasi3

Country tarzı yatak takımlarında amaç rahatlık ve şıklıktır. Bu tarz yatak takımı alınırken kalitesi ispatlanmış markalar tercih edilmelidir. Sentetik malzemelerin kullanılması yatak takımlarını kullanırken rahatsızlık hissi verecektir. İçeriğinde kullanılmış olan sentetik malzemeler mikropların barınmasına neden olacağından sağlık açısından çok sakıncalıdır.

country-tarzi-yatak-odasi4

Yatak takımı alırken güzel görünmesinin yanı sıra doğal ve kaliteli malzemelerden imal edilmiş olmasına dikkat edilmelidir.

2 thoughts on “Country Tarzı Yatak Odası

  1. country tarzı mobilyaları çok beğeniyorum yatak odasında da çok güzel görünüyor.

  2. Country tarzı yatak odalarında kırsal ve nötr renkler hakimdir. Dinlendirici bir yatak odası için bu dekorasyon sıklıkla tercih ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yatak Odası

Ahşap Duvarlı Yatak Odası Modelleri

Ülkemizde yatak odasında ahşap duvar kullanımı pek yaygın olmasa da, yurtdışındaki birçok tasarımcı yatak odalarında ahşap duvar kullanmanın kesinlikle çok etkileyici sonuçlar vereceğini ifade ediyor. Hem ucuz, hem de kolayca elde edilebilir olmasına rağmen yatak odasına hakim olan atmosferi bir anda değiştirebilen ahşap duvarlar, son dönemde trend haline de gelmiş bulunuyor. Yatak odalarında hem doğal, […]

Devamını oku
Ev Tekstili

Artemis Yeni Halı Çeşitleri

Artemis Halı Modelleri Anadolu’nun en kadim şehirlerinden Gaziantep’te kurulan Artemis Halı markası, İstanbul başta olmak üzere ülkemizin büyük şehirlerinde geniş show room ve bayi ağına sahiptir. Her zevke ve bütçeye hitap etme iddiasıyla yola çıkan bu firma, uzun yıllardır edindikleri tecrübe ve deneyimi cömertçe halı tasarımlarına dönüştüren uzman bir kadroya da ev sahipliği yapıyor. Ürettikleri […]

Devamını oku
Yatak Odası

Yeni Çıkan Alfemo Yatak Odası Takımları

Alfemo Yatak Odası Takımları yılın son aylarına girmek üzere olduğumuz günlerde mobilya üreticilerinin ofislerine tatlı bir telaş hakim. Yeni yılın modellerini hazırlamakla uğraşan ve müşterilerden gelen geri dönüşleri değerlendirerek en kaliteli mobilyaları üretmek isteyen şirketler, alanında uzman tasarımcılarıyla yoğun bir şekilde mesai yapmayı sürdürüyorlar. Bahsi geçen mobilya üreticilerinden birisi de Alfemo. Temellerinin atıldığı 1997 yılından […]

Devamını oku