Yatak Odası

Yatak Odam ve Ofisim Bir Arada

REKLAM
X

Yoğun geçen bir günün ardından istirahat etmek için çekileceğiniz yatak odasını tam zamanlı çalışabileceğiniz rahat bir ev ofise çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, çoğu kişi için yatak odaları çalışmak için ideal bir ortam değildir. Ancak yatak odasında yapacağınız ufak değişiklikler, bu odaları konforlu bir şekilde çalışma alanına çevirebilmenizi sağlayacaktır. Yatak odasından çalışmanın en önemli avantajlarından biri, kendinize özel bir alandan günlük işlerin takibini sağlayabiliyor olmanızdır. Diğer insanların dikkatinizi dağıtmasını önleyebilmesi de cabası. Böylece daha kaliteli ve verimli çalışabilmeniz mümkün hale gelebilir.

Şık bir yatak odası ve ofis

Siyah ve beyaz olmak üzere zıt renklerin harmanlandığı bu yatak odasının girişine bir çalışma masası ve bilgisayar konumlandırılmış. Ev sahibinin yatak odasının köşesinden rahat bir şekilde günlük işlerini halledebilmesi sağlanmış.

Geniş yatak odasında ofis

Oldukça aydınlık gözüken bu yatak odası ise özgün ve ferah bir tasarıma sahip. Odaya eşit dağılan ışık, beyaz zeminin de yardımıyla eşyaları daha şık gösteriyor. Yatağın hemen ilerisinde bulunan çalışma alanında ahşap mobilyalar tercih edilmiş. Bilgisayar masasının üstündeki raflar da çalışanlar için kullanışlı bir alan oluşturmuş.

Minimalist yatak odası ve ofis

Modern ve parlak bir görünüme sahip olan bu yatak odasındaki çalışma alanı ise oldukça ideal. Tepeden vuran doğal ışık, yerdeki parlak zeminin yansımasına yol açarak odanın şıklığını perçinliyor. Çalışma masasının arkasında bulunan pencereden sızan ışık da herhangi bir tepe lambasına ihtiyaç duymadan rahat çalışabilmeyi sağlıyor.

Klasik yatak odası ve ofis
Modern ofis ve yatak odası
Sade bir yatak odası ofis

Görsellere bakarak siz de yatak odanızı nasıl özel çalışma alanına dönüştürebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu