Yatak Odası

Dünyanın En İlginç Yatak Odaları

Dekorasyonun ana amacı sıradan kalıpların dışına çıkmak ve olabildiğince özgür düşüncelerinizi evinize ofisinize bahçenize yansıtmaktır. Hal böyle olunca ister istemez dekoratörler dekor severlere en ilginç en marjinal fikirleri sunmak zorunda oluyorlar. Evimizin en çok özlediğimiz yeri yatak odaları ama bazen sizce de yatak odaları zamanla sıradan hale gelmiyor mu? Siz de benim gibi düşünüyor iseniz ilginç yatak odası dekorasyonu yapmaya merak salabilirsiniz. İnsan hayatının toplamda üçte biri yatak odasında geçiyor. Bu kadar çok zaman geçirdiğimiz bir odanın sıradan olması sizce de korkunç değil mi?

Kamp alanları için ilginç yatak odaları
Akvaryum içinde yatak odası
Hint tarzı yatak odası dekorasyonu
Bambu yataklı dekorasyon

Sizler için hazırladığım aşağıdaki resimlerde benim gibi düşünüp yatak odaklarını ilginç hale getiren dekorasyon sevenlerin ilginç yatak odaları tasarımlarını görebilirsiniz. Genelde ilginç yatak odaları tasarımı söz konusu olunca belli kalıp cümleler kurulamaz hatta tavsiye bile vermek mümkün değildir.

Lüks banyolu ilginç yatak odası
Orman manzaralı yatak odası
Ahşap bohem tarzı ilginç yatak odası
Cam duvarlı ilginç yatak odası

Sizlerin de görebileceği gibi sıra dışı yatak odası tasarımı yaparken cam ahşap demir hatta su bile kullanmak mümkün. Her ne kadar komik bile olsa bu yatak odalarının yer yüzünde olması bile gerekmez. Su altın da bile olabilirler. Bazen bir resim bin kelimeden daha etkilidir. Bu yüzden sizleri ilginç yatak odası tasarımlarını bir araya getirdiğimiz resimlerle başbaşa bırakıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu