Bellona Canada Yatak Odası Takımı

Bellona Canada Yatak Odası Takımı

Mobilya sektörünün önemli üreticilerinden Bellona Mobilya yılların verdiği engin tecrübesi sayesinde ürettiği zengin tasarımlarıyla tüketicilerin beğenisini topluyor.

Bellona Mobilya’nın her türlü zevke ve bütçeye uygun yatak odası modelleri zarif, şık ve göz alıcı zengin alternatifleriyle müşterilerin tercihine sunuluyor. Firma yeni modellerinden Canada yatak odası takımında, ahşapta krem ve kapiçino renk tonları arasındaki uyumu başarıyla kullanmış. Takımın gardıroplarında uygulanan askılık ve raflarla kullanıcıların elbiselerini rahatlıkla yerleştirebileceği bir iç hacim oluşturulmuş.

Tüketicilerin kaliteli mobilya talebindeki artışın bilincinde olan Bellona Mobilya Modellerinde sık sık tekrarladığı indirim kampanyalarıyla müşterilerine ucuz mobilya edinme imkanı sağlıyor.

Bellona Canada Yatak Odası Takımı
Bellona Canada Yatak Odası Takımı

Bellona Canada Yatak Odası Takımı
Bellona Canada Tuvalet Masası

En: 40.00 cm
Boy: 106.00 cm
Yük.: 86.00 cm

Canada Yatak Odası Takımı; Sürgü Kapılı Gardırop, 5 Kapılı Gardırop, 4 Kapılı Gardırop, Tuvalet Masası, Tuvalet Aynası, Şifonyer, 150/160/180’lik Başlık, Komodin ve Puf’tan oluşmaktadır.

Bellona Canada Yatak Odası Takımı
Bellona Canada Komodin

En: 45.00 cm
Boy: 50.00 cm
Yük: 46.00 cm

Bellona Canada Yatak Odası Takımı
Bellona Canada Gardrop

Takımın gövde rengi parlak guayana olarak tasarlanmış olup dolap kapaklarında kumaş efektli krem-kapiçino renk tonları kullanılmıştır.

Bellona Canada Yatak Odası Takımı
Bellona Canada Gardrop

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yatak Odası

Ahşap Duvarlı Yatak Odası Modelleri

Ülkemizde yatak odasında ahşap duvar kullanımı pek yaygın olmasa da, yurtdışındaki birçok tasarımcı yatak odalarında ahşap duvar kullanmanın kesinlikle çok etkileyici sonuçlar vereceğini ifade ediyor. Hem ucuz, hem de kolayca elde edilebilir olmasına rağmen yatak odasına hakim olan atmosferi bir anda değiştirebilen ahşap duvarlar, son dönemde trend haline de gelmiş bulunuyor. Yatak odalarında hem doğal, […]

Devamını oku
Yatak Odası

Yeni Çıkan Alfemo Yatak Odası Takımları

Alfemo Yatak Odası Takımları yılın son aylarına girmek üzere olduğumuz günlerde mobilya üreticilerinin ofislerine tatlı bir telaş hakim. Yeni yılın modellerini hazırlamakla uğraşan ve müşterilerden gelen geri dönüşleri değerlendirerek en kaliteli mobilyaları üretmek isteyen şirketler, alanında uzman tasarımcılarıyla yoğun bir şekilde mesai yapmayı sürdürüyorlar. Bahsi geçen mobilya üreticilerinden birisi de Alfemo. Temellerinin atıldığı 1997 yılından […]

Devamını oku
Yatak Odası

Fransız Tarzı Yatak Odası Dekorasyonu

Geçmişten günümüze yatak odası tasarımlarında Fransız esintisi, şıklığı ve ihtişamı arayanlar tarafından tercih sebebi olagelmiştir. Fransız yatak odası tasarımlarının karakteristik öğeleri arasında soylu bir lüks tarz bulunur. Kibar bir şekilde en ince detaylara kadar tasarlanan mobilyalar, yatak odalarına romantizm ve göz kamaştırıcı bir güzellik katar. Eğer siz de ömrünüzün en azından bir dönemini Paris’te yaşayarak […]

Devamını oku