Yatak Odası Mobilyası Seçimi

Yatak Odası Mobilyası Seçimi

Yatak odası takımı seçerken titiz davranmak gerekir. Her ne kadar yatak odası için, zaman zaman “sadece uyuduğumuz yer” olarak değerlendirilse de uyku, hafife alınacak bir etkinlik değildir. Huzur ve rahatlık, uyku için elzemdir. Bu yüzden yatak odası dekorasyonu için huzurlu ve konforlu bir ortam hazırlamak son derece önemlidir.

Yatak Odası Mobilyası Seçimi

Mobilya satın alırken öncelikle renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Uykunuzu kaçırabilecek zıtlıklar veya renklerden uzak durmanız, yatak odası dekorasyonu için avantaj olacaktır. Ayrıca yatak odasının aydınlatması da, rahat bir uyku için önemlidir. Yatak odanızda gözünüzü alacak şekilde kullanacağınız ışıklandırmalar hem odanın hem de uykunuzun düzenini bozacaktır.

yatak-odasi-mobilyasi-secimi2

Yatak odası takımı seçerken aynı zamanda ayna kullanımına da dikkat edilmelidir. Aynalar, doğru kullanıldığı takdirde mekanı olduğundan daha büyük ve ferah gösterir. Yatak odasında doğru ayna yerleşimi uyku kaliteniz açısından son derece önemlidir.

yatak-odasi-mobilyasi-secimi3

Son olarak; yatak odası takımı alırken mobilyanın üretildiği malzemeye de dikkat edilmelidir. Mobilyaların kaliteli olması, ortamın güzel olmasını, mobilyaların uzun ömürlü olmalarını ve alıştığınız yatak odası dekorasyonunun sık sık değiştirilmesine gerek duyulmamasını sağlayacaktır.

yatak-odasi-mobilyasi-secimi4

Yatak odası mobilya fiyatları marka ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Ünlü markaların indirim kampanyaları takip edililerek uygun fiyatlara kaliteli mobilyalar satın almak mümkün.

2 thoughts on “Yatak Odası Mobilyası Seçimi

  1. Yatak odası takımı alırken mobilyanın üretildiği malzemeye de dikkat edilmelidir ifadesi çok doğru kalitesiz mobilya alırsanız daha sonra sıkıntı çıkartıyor.

  2. Deniz manzaralı yatak odası çok güzelmiş doğrusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yatak Odası

Ahşap Duvarlı Yatak Odası Modelleri

Ülkemizde yatak odasında ahşap duvar kullanımı pek yaygın olmasa da, yurtdışındaki birçok tasarımcı yatak odalarında ahşap duvar kullanmanın kesinlikle çok etkileyici sonuçlar vereceğini ifade ediyor. Hem ucuz, hem de kolayca elde edilebilir olmasına rağmen yatak odasına hakim olan atmosferi bir anda değiştirebilen ahşap duvarlar, son dönemde trend haline de gelmiş bulunuyor. Yatak odalarında hem doğal, […]

Devamını oku
Yatak Odası

Yeni Çıkan Alfemo Yatak Odası Takımları

Alfemo Yatak Odası Takımları yılın son aylarına girmek üzere olduğumuz günlerde mobilya üreticilerinin ofislerine tatlı bir telaş hakim. Yeni yılın modellerini hazırlamakla uğraşan ve müşterilerden gelen geri dönüşleri değerlendirerek en kaliteli mobilyaları üretmek isteyen şirketler, alanında uzman tasarımcılarıyla yoğun bir şekilde mesai yapmayı sürdürüyorlar. Bahsi geçen mobilya üreticilerinden birisi de Alfemo. Temellerinin atıldığı 1997 yılından […]

Devamını oku
Yatak Odası

Fransız Tarzı Yatak Odası Dekorasyonu

Geçmişten günümüze yatak odası tasarımlarında Fransız esintisi, şıklığı ve ihtişamı arayanlar tarafından tercih sebebi olagelmiştir. Fransız yatak odası tasarımlarının karakteristik öğeleri arasında soylu bir lüks tarz bulunur. Kibar bir şekilde en ince detaylara kadar tasarlanan mobilyalar, yatak odalarına romantizm ve göz kamaştırıcı bir güzellik katar. Eğer siz de ömrünüzün en azından bir dönemini Paris’te yaşayarak […]

Devamını oku