Oturma Grupları

Krem Renk Koltuk Takımı Modelleri

Açık ve koyu krem rengi koltuk takımı modelleri küçük salonlarının daha büyük görünmesini isteyenler ve dekorasyonda aydınlık bir görünümü sevenler tarafından tercih ediliyor. Bu renkteki üçlü bir takımın parçalarını krem zemin üzerine kahverengi büyük çiçek motifleriyle süslü bir halının etrafına yerleştirerek keyifli bir oturma köşesi yaratabilirsiniz. Duvarlarınızda açık renkliyse koyu kahverengi perdeler kullanın ve duvarlara çerçevesi perdelerin renginde olan birkaç resim asın, böylece açık renkli oturma grubunuzun güzelliği daha ön plana çıkacaktır.

Krem Renk Koltuk Takımı Modelleri

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-02

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-03

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-04

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-05

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-06

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-07

Tercihiniz koyu krem tonunda bir klasik koltuk takımı ise kahverengi köşeleri olan şık bir camlı büfe, mobilyaların havasına uygun bir-iki resim ve ortada kahverengi ayaklı bir cam sehpayla şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Ortadaki sehpanın daha küçüklerini odanın birkaç yerine serpiştirebilir ve üstlerine ortama uygun objeler koyabilirsiniz; mobilyalarınızın renginde güzel bir gece lambası gibi. Kızıl kahverengi tonunda alçak ayakları olan bu renk bir koltuk takımını çizgili yastıklar koyarak renklendirip ve açık renk duvarlarınıza birkaç güzel tablo asabilirsiniz. Detaylar önemlidir; tablolardan birinin koltuk takımının ayaklarının rengiyle uyumlu düz bir yüzey olması bir tek basit objeyle çarpıcı bir izlenim oluşturmanızı sağlar. Zemine yine ayakların tonunda parke döşetir ve koltuk takımının ortasına toprak rengi desenleri olan bir krem rengi halı sererseniz ortaya tablo gibi bir görünüm çıkar. Krem rengi koltuk takımı ile dekore ettiğiniz salonunuza biraz renk katmak için bir köşeye saksı içinde yeşil yapraklı bir bitki de koyabilirsiniz.

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-08

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-09

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-10

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-11

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-12

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-13

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-14

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-15

krem-renk-koltuk-takimi-modelleri-16

Tamamıyla açık renkli bir görüntü istiyorsanız halıdan duvar resimlerine kadar her parçayı krem renginin değişik tonlarından seçebilirsiniz. Açık renk ağırlıklı ama koyu renklerin de olduğu bir ortam düşünüyorsanız koyu renk çerçeveli resimler ve orta sehpası ile bunu sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu