Oturma Grupları

Yeşil Oturma Grubu Modelleri

REKLAM
X

Günümüzde her türlü üründe büyük bir çeşitlilik söz konusu; mobilyalar da elbette buna dahil. Dolayısıyla oturma odası, mutfak veya salon dekorasyonu yapacağımız zaman zevkimize uygun modeller bulmakta pek zorluk çekmiyoruz. Yeşil rengi sevdiğinizi ve bunu yaşama alanlarınızda göstermek istediğinizi varsayalım; dışarıya çıkıp mağazaları veya oturduğunuz yerden web sitelerini dolaşarak kolayca birçok yeşil oturma grubu modeli bulabilirsiniz. Ve açık yeşil tonundaki böyle bir takımı mesela birkaç tane yeşil yapraklı sarı çiçek resmi astığınız krem rengi duvarınızın önüne konuşlandırarak şahane bir dinlenme köşesi oluşturabilirsiniz. Ortaya krem rengi üzerine geometrik desenleri olan bir halı yayıp koltuklarınıza da birkaç sarı yastık yerleştirirseniz uyum daha da mükemmel olur.

Yeşil Oturma Grubu Modelleri

yesil-oturma-grubu-modelleri2

Yeşil koltuk takımı çeşitleri arasında küçük veya büyük her türlü mekana yakışacak çok güzel modeller mevcut. Koltuk takımının bütün parçaları aynı olmak zorunda değil; düz koyu yeşil kumaştan yapılmış bir kanepeyi birkaç desenli yeşil koltuk ile de kullanabilirsiniz. Veya beyaz peluş bir halının etrafına yeşil bir kanepeyle beyaz koltuklar yerleştirebilirsiniz.

yesil-oturma-grubu-modelleri3

yesil-oturma-grubu-modelleri4

Modern koltuk takımı modellerini seviyorsanız yeşil oturma grubu çeşitleri arasında aradığınızdan da fazlasını bulmanız mümkün. Tasarımcılar bu tarzı tercih edenler için son derecede orijinal modeller hazırlamış.

yesil-oturma-grubu-modelleri5

yesil-oturma-grubu-modelleri6

Sade ve dinlendirici bir görünüm istiyorsanız yapmanız gereken şey üç parçadan oluşan yeşil ve sade bir koltuk takımı alıp parçaları kenarları yeşil desenli, ortası düz koyu krem rengi bir halının çevresine konuşlandırmak. Birbirleriyle uyumlu bir cam sehpa ve camlı büfe bu görünümü mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu