Oturma Grupları

İstikbal Yeni Oturma Grubu Modelleri

Sizler ile bu makalemizde Türkiye’nin öncü mobilya firmalarından İstikbal firmasının oturma gruplarını inceleyeceğiz. Ülkemizin en büyük oturma grubu modelleri koleksiyonuna sahip İstikbal firması kaliteyi rahatlık ile harmanlayarak siz kullanıcılarının beğenisine sunuyor. İçerik açısından yüzlerce renk açısından ise binlerce renk oturma grubunu istikbal firmasında bulmanız mümkün. Salon dekorasyonu denilince aklımıza ilk gelenler oturma grupları ve koltuk takımlarıdır. Yanlış seçilen oturma grubu dekorasyon çalışmanızı hüsran ile sonuçlanmasına neden olur. Bu sebeple bugünkü makalemizi İstikbal firmasına ayırdık. İsterseniz istikbal oturma gruplarını sırası ile incelemeye başlayalım.Unutmadan böyle büyük bir firmanın bütün oturma odası koleksiyonunu incelememiz mümkün değil. Bu sebeble firmaya ait oturma grupları arasından rastgele seçimler yaparak inceleme yaptık.

İstikbal Zenit Deluxe Turkuaz – Krem Oturma Takımı
İstikbal Krem Renk Soprano Deri Oturma Grubu
İstikbal Santiago Oturma Grubu
İstikbal Lima Delux Lima Yeşil Oturma Grubu

İstikbal oturma grubu Almira

Ben Almira oturma gruplarını ilk gördüğüm an da renklerin dansı diye düşünmüştüm. Krem siyah ve ceviz renkleri adeta oturma grubu ile dans ediyor ve üstelik rahatlık açısından son derece kullanışlı. Fiyatı ise 4.000 lira civarındadır.

İstikbal oturma grubu Barcelona

Firmanın yeni ürünleri arasında geleceğe göz kırpıyor ama geçmişine sadık bir çizgiye sahip. Nasıl mı? Oturma grubun ayakları hem modern bir çizgiye sahip hem de geleneksel bir çizgiye sahip. Ürünün fiyatı ise 5.000 liraya yakındır.

İstikbal oturma grubu Elenor

Özgünlük ve zenginlik Elenor oturma grubunda fazlası ile var. Siyah ve ceviz renklerini seçerek çok şık bir oturma grubuna sahip olabilirsiniz. Ürünün fiyatı ise 4.500 liraya yakındır.

İstikbal oturma grubu Class

Class oturma grubu için modern bir çizgi ile estetiğin vücut bulmuş hali diyebiliriz. Bir çok çeşitli kumaş rengi ile satın alabilirsiniz. Fiyatı ise 3.000 liraya yakındır.

İstikbal oturma grubu Paris

Paris oturma grubu çiçekli desenleri ile evinizde bahar havası estirecek. Çiçekler de kullanılan desenler ve bu desenlerin oturma grubunda ki yerleşim şekilleri gerçekten çok hoş olmuş. Ürünün fiyatı ise 5.000 liraya yakındır.

İstikbal oturma grubu Sofya

Deri ile kumaşın birbiri ile uyumu bizleri her ne kadar şaşırtıcı gelse de Sofya oturma grubu deri ile kumaşı öyle uyumlu kullanmış ki insan saygı duymadan yapamıyor. Fiyatı ise yaklaşık 3.500 liraya yakındır.

İstikbal oturma grubu Ventus

Kendine has bir çizgiye sahip olan oturma grubu konforu ve rahatlığı sizlere sunuyor. Yaklaşık fiyatı ise 4.300 lira civarındadır.

İstikbal Santiago Deluxe Mavi Krem Salon Takımı
İstikbal Lima Delux Sarı – Krem Oturma Takımı
İstikbal Karat delux Gül Kurusu Klasik Oturma Takımı
İstikbal Karat delux alisa mavi krem renk Oturma Takımı

Mobilya Fiyatları Konusunda Önemli Uyarı

İstikbal firmasına ait oturma odası takımlarına ait fiyatlar firmanın yaptığı kampanyalar doğrultusunda artmış ya da azalmış olabilir. Fiyatlar ile ilgili en doğru bilgiyi İstikbal mağazalarından öğrenebilirsiniz. İstikbal indirim kampanyalarını takip ederek ihtiyacınız olan mobilyayı daha uygun fiyatlara edinmeniz mümkün olacaktır.

BU YAZIMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ! 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu