Siyah Oturma Grubu Modelleri

Siyah Oturma Grubu Bir evin güzelliği hakkındaki kararı çoğu zaman yalnızca salonu göz önünde bulundurarak veririz. Ev sahibinin hayat tarzını ve kişiliğini yansıtan salonlarda siyah renk kullanmak bu yüzden pek tercih edilmez. Çoğu kişi de siyah rengin ışığı daha az yansıtması ve iç karartıcı gözükmesi gibi sebeplerle dekorasyonlarda kullanılmaması gerektiği şeklinde yanlış bir düşünceyi benimseyebiliyor. Oysa gerçek bundan çok daha farklı.

Siyah Oturma Grubu Modelleri
Siyah deri oturma grubu
Siyah köşe grubu

Eğer minimalist dekorasyon, yani sade bir tasarımla salonunuzu yenilemek istiyorsanız siyah renkli oturma grubu modellerini kullanmanız tavsiye edilir. Bu renk odanızda derinlik hissi de uyandıracaktır. Üstelik lüksü de simgelediği için altın sarısı ve beyaz gibi renklerin kullanıldığı mobilyalarla oturma odalarını daha ihtişamlı gösterebilmeniz mümkündür.

Siyah köşe grubu modelleri
Siyah salon takımı modelleri
Siyah deri koltuk takımı modelleri

Salonlarınızda siyah oturma grubu modeli kullandıktan sonra duvarlarda ve diğer mobilyalarda da ağırlıklı olarak siyah renk kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki ipuçlarına mutlaka uymanız gerekecektir:

  • Her zaman için seçtiğiniz bir ana renk olsun. Eğer bu renk siyahsa, oturma odasındaki diğer eşyaların da bu rengin açık ve yumuşak tonlarından olmasını sağlamalısınız.
  • Mobilyaların ve duvar arasında zıt renkleri seçebilirsiniz. Özellikle deri kaplamalı siyah mobilyalar, gri ve beyaz renkli duvarlarla çok uyumlu gözükür. Emboss baskı tekniğiyle yapılan ve hayli lüks gözüken mobilyalar satın almak da bir diğer seçeneğiniz.
  • Detaylara özen gösterin, ancak hiçbir zaman da aşırıya kaçmayın. Eğer salona uyup uymadığı noktasında ikilemde kaldığınız mobilyalar varsa kullanmamayı tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Salon

Çiçekli Koltuk Takımı Modelleri

Ev dekorasyonu denildiğin de aklınıza gelebilecek ilk şey koltuk takımlarıdır. Evi ev yapan ilk şey koltuktur. Bir kaç istisnai dekorasyon türü haricinde nerede ise bütün dekorasyon türlerinde koltuk takımlarının kullanımı ilk sırada yer alır. Hatta şu kadarını bile iddaa edebiliriz; Bir çoğumuz renginden ya da modelinden dolayı beğenmediğimiz koltuk takımını sadece evimizin dekorasyonu için satın […]

Devamını oku
Salon

Bellona Yeni Oturma Grubu Modelleri

İşten yorgun argın eve geldiğinizde uzanıp televizyon izlerken en tatlı uykulara daldığınız koltuklarınız ne kadar kaliteli? Dahası, en son ne zaman koltuk takımınızı yenilediniz? Eğer bu soruların cevabını vermekte zorlanıyorsanız, artık Bellona marka oturma grubu modelleri ni satın almanın vakti gelmiş de geçiyor demektir. Tamamen yerli imkânlarla üretilen ve ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine […]

Devamını oku
Salon

Plazma Şömine İle Dekorasyon

Plazma Şömine Daha çok toplumun gelir düzeyi yüksek kesimi tarafından tercih edilen şömineler, bulundukları ortama sıcaklık katan ve estetik olarak da dekorasyonu tamamlayan en önemli unsurlar arasında yer alır. Çoğu kişinin aklında şöminelerin güvenliği, temizlik ve bakımı hakkında çekinceler olsa da plazma şömine modelleriyle tüm bu sorular mesele olmaktan çıkıyor. Plazma şömine nedir? Evinizin salonuna […]

Devamını oku