Oturma Grupları

Kırmızı Deri Koltuk Takımı Modelleri

REKLAM
X

Mobilya trendleri konusunu araştırırsanız deri oturma grubu çeşitlerinin de listede yer aldığını göreceksiniz. Hemen her türlü mobilya ve dekoratif aksesuar için kullanılan bu güzel malzeme mekanlara kalitesiyle hava kazandırıyor. Birbirinden asaletli kırmızı deri koltuk takımı modelleri ise kırmızı tutkunu olanlar ve bu tutkusunu yaşama veya çalışma alanlarına yansıtmak isteyenler için tasarlanmış.

Kırmızı Deri Koltuk Takımı Modelleri

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri02

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri03

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri04

Kırmızı bir koltuk takımıyla güzel bir köşe oluşturmak istiyorsanız şunu deneyin: Bir ikili, bir de üçlü kırmızı deri kanepe şeklinde tasarlanmış bir takımı kenarı kırmızı şeritli düz krem rengi bir halının etrafına yerleştirin. Halının üstüne kırmızı deriden bir pufla cam bir sehpa yerleştirin ve duvarlarda kırmızıyla gri tonlarının bir arada olduğu birkaç batik boyama görünümlü resim asın. Ortaya size ve konuklarınıza keyif verecek güzel bir görünüm çıkacaktır.

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri05

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri06

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri07

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri08

Oymalı ahşaptan iskeletleriyle klasik kırmızı deri koltuk takımı çeşitleri ise mekanlarında derinin kalitesiyle klasik mobilyaların görkemli görüntüsünü aynı anda yansıtmak isteyenler için. Minimal dekorasyon tercih edenler iki parçalı bir kırmızı deri oturma grubu, krem rengi küçük bir halı, bir-iki uygun tablo ve sade bir orta sehpayla göz yormayan huzurlu bir dinlenme köşesi oluşturabilirler.

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri09

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri10

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri11

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri12

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri13

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri14

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri15

kirmizi-deri-koltuk-takimi-modelleri16

Kırmızı deri koltuk takımınız tek renk olmak zorunda değil; bu tarz takımlar arasında iki renkli olanları da bulunuyor. Salonunuzu kırmızıyla siyahın güzel uyumunu yansıtan bir takımla da güzelleştirebilirsiniz. Kırmızı ayaklı cam sehpalar, kırmızılı tablolar ve diğer parçalarsa bu renkle dekore ettiğiniz mekanlarınızı gönlünüzce süslemeniz için.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Açılabilir yataklı koltuk takımları muz var mı kırmızı kırmızı siyah da olabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu