Oturma Grupları

Çiçekli Koltuk Takımı Modelleri

Ev dekorasyonu denildiğin de aklınıza gelebilecek ilk şey koltuk takımlarıdır. Evi ev yapan ilk şey koltuktur. Bir kaç istisnai dekorasyon türü haricinde nerede ise bütün dekorasyon türlerinde koltuk takımlarının kullanımı ilk sırada yer alır. Hatta şu kadarını bile iddaa edebiliriz; Bir çoğumuz renginden ya da modelinden dolayı beğenmediğimiz koltuk takımını sadece evimizin dekorasyonu için satın alırız. Bu makalemiz de bu soğuk kış günlerinde rengarenk çiçek desenli koltuk takımları ile evinizde bahar havası yaşatmayı planlıyoruz.

Çiçekli Koltuk Takımı Modelleri
Çiçek desenli koltuk takımı

Çiçek desenli koltuk takımları

Düşünsenize buz gibi hava da soğuk dan titreyerek evinizin kapınızı açıyorsunuz ve sizi rengarenk çiçek desenleri ile koltuk takımlarınız sizi karşılıyor. Dürüst olun içiniz ısınmaz mı? Genelde bu tarz koltuk takımlarını her bütçeye uygun fiyatlarda bulmak mümkün. 1000 lira ile 5000 tl arasında fiyatları değişmektedir. Çiçek desenli koltuk takımlarında en çok karşılaşacağımız renk pembedir. Genelde üreticilerinin pembe rengi seçmelerinin nedeni ise pembe renginin doğada bulunulan çiçekler de sıkça görülmesidir. Mavi, sarı, turuncu rengarenk desenlerde çiçekli koltuk takımları yaşadığınız ortamlara cıvıl cıvıl bir hava katacaktır.

Pembe koltuk takımı
Mavi yastıklı çiçekli koltuk takımı
Çiçekli klasik koltuk takımı

Genelde canlı ve pastel renklerinde koltuk takımlarını kullanmanızı tavsiye ederim. Ayrıca koltuk takımlarının fiyatı bütçenizi sarsıyor ise mobilya indirim kampanyalarını takip ederek uygun fiyatlı çözümler üretebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu