Oturma Grupları

Bellona Yeni Oturma Grubu Modelleri

İşten yorgun argın eve geldiğinizde uzanıp televizyon izlerken en tatlı uykulara daldığınız koltuklarınız ne kadar kaliteli? Dahası, en son ne zaman koltuk takımınızı yenilediniz? Eğer bu soruların cevabını vermekte zorlanıyorsanız, artık Bellona marka oturma grubu modelleri ni satın almanın vakti gelmiş de geçiyor demektir.

Bellona krem renk salon takımı
Bellona Oturma Grubu
Bellona Kırmızı Oturma Grubu
Bellona Kahverengi ve sarı Oturma Grubu

Tamamen yerli imkânlarla üretilen ve ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine de ihraç edilen mobilya modelleri tasarlayan Bellona, bir evde ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her eşyayı tasarlamayı sürdürüyor. Oturma grubu modellerinden tutun, panel mobilyalara, yatak ve bazalara kadar akla gelebilecek birçok model Bellona’nın ürün katalogunda yer alıyor. Bugün sizlere tanıtacağımız Bellona ürünleri arasında ise oturma grubu modelleri listeleniyor.

Bellona paradise oturma grubu
Bellona çiçek desenli oturma grubu
Bellona modern oturma grubu
Bellona modern görünümlü oturma grubu

Özellikle ev hanımlarının beğeneceği farklı renk ve desenlere sahip oturma grubu modellerini üreten Bellona, bu ürünlerde hem şıklığı hem de konforu yakalamaya ciddi çaba sarf ediyor. Genelde yumuşak tonlardaki renklerin hakim olduğu oturma grupları, bir çekyat ve iki koltuktan meydana geliyor. Bazı gruplarda orta sehpa da yer alırken, bazılarında iki çekyat kombinasyonu tercih edilebiliyor. Burada dikkat edilmesi gereken husus, tüm bunların müşterilerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda özelleştirilebiliyor oluşudur.

Bellona sedef rengi salon takımı
Bellona deri kolluklu salon takımı
Bellona bordo koltuk takımı
Bellona siyah deri koltuk takımı

Kırmızı, mor ve pembe gibi dinamik / enerjik renk tonlarında üretilen oturma grubu modelleri ne yazımızda göz atabilirsiniz. Eğer herhangi bir 2017 Bellona oturma grubu modelini beğenirseniz, fotoğrafını bilgisayarınıza kaydederek size en yakın Bellona satış noktasından ilgili ürünü talep edebilirsiniz. Bellona oturma grubu fiyatları modeline göre farklılık göstermektedir.

BU YAZIMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  

İKEA Yataklı Kanepe Modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu