Ekose Koltuk Takımı Modelleri

Salon dekorasyonu için renkli ve hareketli görüntüleri tercih edenler ekose kanepe ve koltuk çeşitlerini gözden geçirebilir. Bu tarz takımları her parçası aynı olan ekose oturma grubu modelleri arasından seçebileceğiniz gibi düz ve kareli kumaşla kaplanmış parçaları karıştırarak değişik kombinler de oluşturabilirsiniz. Örneğin koyu yeşil bir kanepe ve bordo-yeşil ekose desenli iki koltuktan oluşan bir ekose koltuk takımı ile rahat ve keyifli bir dinlenme köşesi yaratabilirsiniz. Klasik parçaları olan böyle bir takımı romantik gece lambaları, kırmızı çerçeveli birkaç resim, dekoratif çerçeveli bir ahşap ayna ve birkaç klasik sehpayla destekleyerek daha zengin bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Ekose Koltuk Takımı Modelleri

ekose-koltuk-takimi-modelleri02

ekose-koltuk-takimi-modelleri03

ekose-koltuk-takimi-modelleri04

Arzunuza göre açık veya koyu renk olabilecek ekose koltuk takımları arasında farklı dekorasyon stillerine uygun sıcak ve estetik görünümlü modeller bulunuyor. Ağrılıklı renkleri sarı ve krem olan bir takımı koyu renk bir halının etrafına veya üzerine yerleştirerek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

ekose-koltuk-takimi-modelleri05

ekose-koltuk-takimi-modelleri06

ekose-koltuk-takimi-modelleri07

ekose-koltuk-takimi-modelleri08

Ortasına ayakları tekerlek biçiminde orijinal bir orta sehpa yerleştirdiğiniz kırmızı siyah bir ekose koltuk takımı da düz ve açık renkli bir halının üstünde çok güzel duracaktır. Bu görünüme farklı bir renk katmak isterseniz koyu mavi kenarlı uçuk mavi bir halı seçebilir ve etrafa birkaç mavi aksesuar yerleştirebilirsiniz.

ekose-koltuk-takimi-modelleri09

ekose-koltuk-takimi-modelleri10

Krem rengi duvarları olan salonunuz krem-kahve desenli bu tarz bir takımla çok güzel görünecektir. Daha mükemmel bir dekorasyon için yere koyu kahverengi parkeler döşetin ve oturma grubunun önüne kendisiyle uyumlu renklerde çizgili bir halı yayın. Halının ortasına koyu renkli ahşap bir sehpa yerleştirin, duvarlara birkaç koyu renk çerçeveli resim ve pencerelere de mobilyalarınızla uyumlu perdeler asın ve eserinizin güzelliğini seyredin. Bu dinlendirici salonda zaman geçirmek büyük bir keyif olacak.

ekose-koltuk-takimi-modelleri11

ekose-koltuk-takimi-modelleri12

Düz ve sade bir renklerden oluşan bir salona ve koltuk takımına sahipseniz ekose kumaşlı bir kanepe veya ekose berger ile kombinlediğinizde şık ve sıcak bir sonuç elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Salon

Çiçekli Koltuk Takımı Modelleri

Ev dekorasyonu denildiğin de aklınıza gelebilecek ilk şey koltuk takımlarıdır. Evi ev yapan ilk şey koltuktur. Bir kaç istisnai dekorasyon türü haricinde nerede ise bütün dekorasyon türlerinde koltuk takımlarının kullanımı ilk sırada yer alır. Hatta şu kadarını bile iddaa edebiliriz; Bir çoğumuz renginden ya da modelinden dolayı beğenmediğimiz koltuk takımını sadece evimizin dekorasyonu için satın […]

Devamını oku
Salon

Siyah Oturma Grubu Modelleri

Siyah Oturma Grubu Bir evin güzelliği hakkındaki kararı çoğu zaman yalnızca salonu göz önünde bulundurarak veririz. Ev sahibinin hayat tarzını ve kişiliğini yansıtan salonlarda siyah renk kullanmak bu yüzden pek tercih edilmez. Çoğu kişi de siyah rengin ışığı daha az yansıtması ve iç karartıcı gözükmesi gibi sebeplerle dekorasyonlarda kullanılmaması gerektiği şeklinde yanlış bir düşünceyi benimseyebiliyor. […]

Devamını oku
Salon

Bellona Yeni Oturma Grubu Modelleri

İşten yorgun argın eve geldiğinizde uzanıp televizyon izlerken en tatlı uykulara daldığınız koltuklarınız ne kadar kaliteli? Dahası, en son ne zaman koltuk takımınızı yenilediniz? Eğer bu soruların cevabını vermekte zorlanıyorsanız, artık Bellona marka oturma grubu modelleri ni satın almanın vakti gelmiş de geçiyor demektir. Tamamen yerli imkânlarla üretilen ve ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine […]

Devamını oku