Oturma Grupları

Antika Koltuk Takımı Modelleri

REKLAM
X

Salonunuzu klasik stilde dekore etmek istiyorsanız ağır, klas görünümlü, havalı, bazıları mekanlara bir müze havası verecek görünümdeki antika koltuk takımı modelleri ilginizi çekiyordur. Bu kategorideki koyu mavi-uçuk gri renkli bir altın yaldızlı koltuk takımı altın rengi desenleri olan bej rengi duvar kağıtlarıyla kaplanmış açık renk zeminli bir salonda muhteşem duracaktır. Halı, sehpa ve avize seçimini de doğru yaptığınızda ortaya çok şık bir klasik salon dekorasyonu örneği çıkarmış olursunuz.

Antika Koltuk Takımı Modelleri

antika-koltuk-takimi-modelleri2

antika-koltuk-takimi-modelleri3

Antika oturma grubu çeşitleri arasında hemen her renkteki takımlar bulunuyor. Kahve-krem ağırlıklı bir dekorasyon düşünüyorsanız koyu ahşap rengi bir iskeleti ve kıvrımlı hatları olan beyaz minderli bir takım hoşunuza gidebilir. Duvarları ve zemini açık renkli yapıp takımı iskeletinin renginde şık bir ahşap büfe ile tamamlarsanız klasik stilde şık bir salon oluşturmuş olursunuz.

antika-koltuk-takimi-modelleri4

antika-koltuk-takimi-modelleri5

antika-koltuk-takimi-modelleri6

Deri mobilyaları sevenler için antika koltuk takımı modelleri arasında deri oturma grubu çeşitleri de bulunuyor. Bir üçlü, bir ikili kanepeyle bir de koltuktan oluşan böyle bir takım duvarları krem rengi olan bir salonda çok güzel durur. Takıma eşlik eden bir büfeyle orta sehpa, yan sehpalar, açık kahverengi klasik perdeler ve uygun aksesuarlar görünümü iyice güzelleştirecektir.

antika-koltuk-takimi-modelleri7

antika-koltuk-takimi-modelleri8

antika-koltuk-takimi-modelleri9

Bu klasik takımlarla dekorasyon yapacağınız zaman bütünlük ve uyumu sağlamak için halıdan perdelere, duvardaki resimlere ve dekoratif aksesuar çeşitlerine kadar her ayrıntıyı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Antikacıları dolaşıp konsepte uygun ayna, abajur, ayaklı lamba ve şamdan gibi parçalar arayabilirsiniz. Avizenizin bu tarz bir takıma uyacak havada olması gerekiyor tabii.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. en üstteki antika koltuğun fiyatı ne kadar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu