Oturma Grupları

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri

Kırmızı beyaz koltuk Söz konusu koltuklar olunca aklıma tek şey gelir. Koltuklar dekorasyon dünyasının sessiz hakkı yenen gizli kahramanlarıdır. Ev de ofiste bahçede bir köşede mutlaka kullanılırlar. Hal böyle olunca dekorasyon dünyasının vazgeçilmez mobilyalarıdır. Genelde kırmızı beyaz ve siyah bezay renk kombinasyonları ile çok şık olurlar. Bugünkü makalemizin konusu ise kırmızı beyaz koltuk modelleri hakkında genel bilgiler vereceğiz. Kırmızı beyaz Koltuklar genelde evde salon misafir odası ve genç odalarında kullanılır. İş yerlerinde ise bekleme odalarında çok sık rastlanan koltuk modelleridir.

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri
Kırmızı Beyaz Köşe koltukları

Kırmızı ve beyaz renkleri şanlı Türk bayrağımızda yer aldıkları için mi bilinmez Türk halkı bu iki renk kombinasyonunu çok sever ve dekorasyon yaparken de bu iki rengi çok sık kullanır. Üstelik bu iki renk birlikte kullanıldığında göze çok hoş gelir. Kırmızı ve beyaz renkleri birlik de kullanılacak ise beyaz rengin daha ağırlıklı olmasına lütfen dikkat ediniz.

Kırmızı Beyaz Koltuk Takımı
Kırmızı Beyaz Salon Takımı
Kırmızı Beyaz Salon Takımı

Evinizde kırmızı renk aşırı kullanıldığında boğucu ve kasvetli bir hava oluşabiliyor. Kırmızı beyaz koltuk takımı seçerken özelikle küçük bir eviniz var ise köşe takımları kullanmayı tercih ediniz. Ayrıca eviniz ister büyük ister küçük olsun ama mutlaka koltuklarınız yüksek ayaklı olsun. Böylece hem eviniz daha ferah ve geniş görünür. Hem de koltuk altlarında zaman ile oluşacak toz ve kiri temizlemek daha kolay olur.

Kırmızı Beyaz Koltuk
Kırmızı Beyaz Üçlü Koltuk
Kırmızı Beyaz Kanepe Modelleri

Geçtiğimiz son dönemde mobilya fiyatları etkilendi. Her ne kadar üreticiler ellerindeki ürünlere zam yapmama politikası izlese de dovizdeki artış ister istemez mobilya fiyatlarının yükselmesine sebep oluyor. Genel olarak kırmızı beyaz koltuk modelleri boy ve ebatlarındaki değişikliklere göre ve kalitelerine göre 1.500 ile 5.000 TL’den başlayan fiyatlarla mağazalarda bulunabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu