Yatak Takımları

Yeni Çıkan Alfemo Yatak Odası Takımları

REKLAM
X

Alfemo Yatak Odası Takımları yılın son aylarına girmek üzere olduğumuz günlerde mobilya üreticilerinin ofislerine tatlı bir telaş hakim. Yeni yılın modellerini hazırlamakla uğraşan ve müşterilerden gelen geri dönüşleri değerlendirerek en kaliteli mobilyaları üretmek isteyen şirketler, alanında uzman tasarımcılarıyla yoğun bir şekilde mesai yapmayı sürdürüyorlar. Bahsi geçen mobilya üreticilerinden birisi de Alfemo. Temellerinin atıldığı 1997 yılından bu yana son tüketiciye her zaman için daha iyiyi sunmayı hedefleyen bu şirket, üretimini gerçekleştirdiği yatak odası ve oturma odası gruplarının çok satmasıyla biliniyor.

Alfemo Barkley Yatak Odası Takımı
Alfemo Escuda Yatak Odası Takımı
Alfemo Julien Yatak Odası Takımı
Alfemo Legno Yatak Odası Takımı

Türkiye’nin dört bir yanında, hemen her şehrinde bir Alfemo şubesi bulabiliyor olmanız bunun en büyük kanıtı olsa gerek.

Alfemo Messina Lotus Yatak Odası Takımı
Alfemo Messina Yatak Odası Takımı
Alfemo Metropol Style Yatak Odası Takımı
Alfemo Motto Yatak Odası Takımı

Yeni yıla girerken muhteşem tasarımları müşterileriyle buluşturmaya hazırlanan Alfemo markası, farklı zevk ve tarzlara hitap eden geniş bir yelpaze oluşturmayı başarmış bulunuyor. Renkli, canlı ve enerjik renklerin yanı sıra daha ağırbaşlı ve sade tonların hakim olduğu birçok yatak odası takımı modeli üretilmiş durumda. Üstelik Alfemo, akıllı telefonlarla uyumlu çalışan mobilyalar da geliştirmişe benziyor.

Alfemo Retro Yatak Odası Takımı
Alfemo Santa Monica Yatak Odası Takımı
Alfemo Sevilla Yatak Odası Takımı
Alfemo Siena Yatak Odası Takımı

Alfemo’nun yeni yıl için hazırladığı birbirinden şık yatak odası takımları nı bir araya getirdiğimiz bu fotoğraf galerisine göz gezdirerek sizin için en ideal ürün grubunu seçebilirsiniz. Alfemo yatak odası takımı fiyatları modeline göre farklılık göstermektedir. Herhangi bir Alfemo şubesinin yanı sıra resmî web sitelerinden de sipariş verebilmeniz mümkündür. Ancak hangi marka olursa olsun, yatak odası modeli ni almadan önce mutlaka evinizi paylaştığınız diğer aile üyelerinin görüşüne danışmayı ihmal etmeyin. Ayrıca ihtiyacınız olan mobilyayı almadan önce mobilya kampanyalarını ve uygun fiyatla satış yapan bayileri araştırmanız yararınıza olur.

 BU YAZIMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

Şarap Rengi Koltuk Takımları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu