Yatak Takımları

Yatak Odası Yeni Gardırop Modelleri

Gardırop Modelleri İsminden de anlaşılacağı üzere yatak odaları nın en önemli mobilyasını yatak oluşturur. “Yataktan sonra ikinci sırada hangi mobilya gelir?” sorusuna cevap olarak ise kesinlikle gardıropları işaret etmek gerekir. Gerçekten de günlük kıyafetlerinizi, ayakkabı ve aksesuarlarınızı saklayabileceğiniz gardıroplar yatak odalarının en önemli unsurları arasında yer alır. Hemen her yatak odası mobilyası nda olduğu gibi gardıroplar da geniş bir renk ve tasarım yelpazesine sahiptir. Kimi gardıroplar kayan kapılı, kimileri de açılır kapılara sahiptir. Yine bazı gardıroplarda çekmeceler, kravat askılıkları ve mücevher kutuları yer alırken bazıları daha sade ve düz rafları bünyesinde barındırır. Bekar bir erkeğin gardırobuyla evli bir çiftin ortak kullanacağı gardırop modeli nin farklı olması elbette anlaşılabilir bir durum. Peki, sizin ihtiyacınız olan gardırop modeli hangisi?

Yatak Odası Yeni Gardırop Modelleri
Modern Gardırop Modelleri

Yazımızda görüntüleyebileceğiniz gardırop modelleri birbirinden farklı renk, boy ve dizayna sahip. Siz de ihtiyacınıza uygun bir gardırop modeli arayışındaysanız, bu ürünler ilham kaynağınız olabilir.

Retro tarzı gardırop modelleri
Yeni gardırop modelleri

Gardırop modelini seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, gardırobun boyu ve içinde barındırdığı haznelerdir. Odanızda çok fazla yer kaplayan, kaba ve kullanışsız gardırop modelleri yatak odanızı kötü bir atmosfere sokacaktır.

Sürgülü Gardırop Modelleri
Beyaz Sürgülü Gardırop Modelleri

Şunu da unutmamak gerekir ki, üretilen her gardırop modeli tahmin edilenin aksine duvara yaslanmaz. Bazı gardıroplar daha küçük boyda ve tekerleklere sahip şekilde tasarlanabiliyor. Eğer sıklıkla ev değiştiren biriyseniz veya yatak odanız küçükse, bu gardıroplar sayesinde daha rahat edebilmeniz mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. dört kapılı gardrop modelleriniz hangileri mail adresime fiyatları rica ediyorm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu