Tek Kişilik Ranza Modelleri

Çocuğunuz için keyifle uyuyup dinlenebileceği, oynayabileceği, ders çalışabileceği ve arkadaşlarını ağırlayabileceği güzel bir çocuk odası dekorasyonu yapmak istiyorsanız ranza modellerini gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Mobilya tasarımcıları alt kısmı oturma veya çalışma köşesi olarak kullanılabilecek çok şık tek kişilik ranza çeşitleri tasarlıyorlar. Çocuğunuzun hoşuna giden ve sizin de içinize sinen bir ranza alıp yerleştirdikten sonra kalan kısımları da özenle dekore ederek güzel bir oda ortaya çıkarabilirsiniz.

Tek Kişilik Ranza Modelleri

tek-kisilik-ranza-modelleri-02

tek-kisilik-ranza-modelleri-03

tek-kisilik-ranza-modelleri-04

tek-kisilik-ranza-modelleri-05

tek-kisilik-ranza-modelleri-06

tek-kisilik-ranza-modelleri-07

tek-kisilik-ranza-modelleri-08

tek-kisilik-ranza-modelleri-09

tek-kisilik-ranza-modelleri-10

tek-kisilik-ranza-modelleri-11

tek-kisilik-ranza-modelleri-12

Altındaki boşluğa monte edilmiş koltuğuyla, küçük çalışma masası ve ona takım sandalyesiyle beraber gelen siyah beyaz bir ranza çocuklar için güzel bir dinlenme ve çalışma ünitesi olacaktır. Böyle bir ranzayı duvarlara beyaza boyanmış, zeminine açık kahverengi parkeler döşenmiş bir odaya yerleştirin ve yere de beyaz bir halı yayın; ortaya gayet uyumlu bir görünüm çıkacaktır. Genel görünümün açık renkli olması için beyaz bir gardıropla şifonyer tercih edebilir; siyah çerçeveli birkaç resim, siyah bir puf veya yer minderi gibi parçalarla odada siyah-beyaz dengesini sağlayabilirsiniz.

tek-kisilik-ranza-modelleri-13

tek-kisilik-ranza-modelleri-14

tek-kisilik-ranza-modelleri-15

tek-kisilik-ranza-modelleri-16

tek-kisilik-ranza-modelleri-17

tek-kisilik-ranza-modelleri-18

Bazalı ranza modelleri evinizdeki fazla eşyaları ve çocuğunuza ait oyuncak ve benzeri eşyaları muhafaza etme imkanı sunarken, dolaplı ranza modelleri size yer tasarrufu sağlıyor.

tek-kisilik-ranza-modelleri-19

tek-kisilik-ranza-modelleri-20

tek-kisilik-ranza-modelleri-21

tek-kisilik-ranza-modelleri-22

Ranza modelleri arasında metal veya ahşap iskeletli olanlar, canlı renklerle tasarlanmış olanlar gibi birçok çeşit bulmak mümkün. Üst katı yatak olup alt katına bir kanepe monte edilmiş olan tek kişilik ranza modelleri de gayet şık ve kullanışlı görünüyor. Çocuğunuz alt kattaki yumuşak minderli kanepede bir arkadaşıyla sohbet edebilir veya kitap okuyabilir. Alt kısmı boş bir ranza almak ve alttaki boşluğu kendiniz dekore etmek yoluna da gidebilirsiniz. Boşluğu yer minderleri veya bir çocuk koltuğu ve güzel bir sehpayla hoş bir dinlenme köşesine dönüştürebilir ya da buraya dağınıklıkları toplayacak çekmeceli bir-iki dolap koyabilirsiniz.

tek-kisilik-ranza-modelleri-23

tek-kisilik-ranza-modelleri-24

Ranza modelleri ve ranza fiyatları ihtiyacınıza ve bütçenize göre çok geniş bir yelpaze sunuyor. Barbie desenli ranzalardan tutun da genç odası ranza modellerine kadar birçok modele ilave olarak değişik ölçülerde ranzaya ihtiyaç duyanlar için özel tasarım ranza modeli siparişi de vermek mümkün.

One thought on “Tek Kişilik Ranza Modelleri”

  1. Fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çocuk Odası

Bebek Odalarında Siyah Renk Kullanımı

Bebek odası Dünyaya gözlerini yeni açan minik bebeğinizin geceleri uyuyacağı, gündüzleri ise yaramazlık yapacağı odasını hazırlamak oldukça zevklidir. Bebek odası dekorasyonu hazırlarken yapılacak ilk iş, odaya hakim rengi belirlemek olacaktır. Çoğu ebeveyn bunu yaparken canlı ve parlak renkleri tercih ederken, siyah ve benzeri koyu renklerden kaçınmaya çalışır. Oysa çoğu anne babanın bilmediği bir şey vardır: […]

Devamını oku
Çocuk Odası

Bebeğiniz İçin En Güzel Mobilya Modelleri

Dünyaya gözünü açar açmaz mutluluk kaynağınız haline gelen bebeğiniz, en şık ve kullanışlı mobilyalarını hak eder. Sevimli desenlere ve birbirinden tatlı karakterlere sahip renkli duvar kağıtları, oyuncak dolapları, komodin ve beşikler… Bebek odasında yalnızca bebeğiniz değil, siz de vakit geçireceğiniz için ikinizi de memnun edecek en güzel mobilya modellerini sizin için bir araya topladık. Ay […]

Devamını oku
Çocuk Odası

Birbirinden Güzel Çocuk Odası Tasarımları

Çocuk odası oldukça hızlı bir şekilde boy atan, gün geçtikçe “Ne ara bu kadar büyüdüler?” dedirten çocuklar için oda tasarlamak gerçekten yorucu ve uğraştırıcı olabiliyor. Hızla büyüdükleri için ilgi duydukları alanlar da değişim gösteren çocuklar, bugün beğendikleri bir şeyi yarın beğenmemezlik edebiliyorlar. Çocuk odası tasarlarken de bu durum geçerli. Eğer odayı çok çocuksu renk ve […]

Devamını oku