Yatak Takımları

Dekoratif Yatak Başı Modelleri

Dekoratif Yatak Başı Modelleri

Yatak odası dekorasyonunda yatak ve yatak başı önemli bir yer tutmaktadır. Yatak başı modellerinde geniş bir ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Sıradan modelleri seçerek yatak odanızı dekore etmek istemiyorsanız özel tasarım yatak başı modellerinden tercih ederek farklı bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Dekoratif Yatak Başı Modelleri

Yeni evlenenlerin özen gösterdiği alanlardan biride yatak odası dekorasyonudur. Yatak odası dekorasyonunda tarzdan söz etmek için özel unsur bulunması gerekir. Doğru dekore edilmiş yatak odasında uyuduğunuzda dinlenmiş olarak kalkarsınız. Mobilyaların uyum içersinde ve şık olması sizin tarzınızı yansıtacaktır. Şık bir yatak başı ile ortama farklı bir hava katabilirsiniz.

yatak-basi-modelleri2

yatak-basi-modelleri3

yatak-basi-modelleri4

Aynalar dekorasyonda önemli yer tutmakta olup yatak başı olarak çok fazla düşünülmez. Aynanın verdiği derinlik etkisinin yanı sıra tarz oluşmasını da sağlar. Farklı çerçeve seçenekleri ile aynalar yatak başı olarak birçok şekilde kullanılabilir. Özellikle alan sıkıntısı yaşanan küçük yatak odalarında aynalı yatak başı kullanmak alanın olduğundan geniş görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca doğal ışık almadığı için karanlık ve basık görünen yatak odalarında da ayna yatak başı kullanmak odaya ferah ve aydınlık bir görüntü kazandırır.

yatak-basi-modelleri5

yatak-basi-modelleri6

Dijital baskı teknolojisi günümüzde ev dekorasyonunda çok kullanılmaktadır. Yatak başı olarak resim kullanmak yeni trendlerdendir. Doğa resimleri, ünlü kişi posterleri, farklı ülkelerde yer alan sembolik yapılar en çok tercih edilen yatak başı resimleridir. Dijital baskı resimlerde sınırsız renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Bu yatak başı modelleri ile uyumlu bir tekli koltuk kullanarak yatak odası dekorasyonuna değişik bir hava verilebilir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Kaliteli ve şık bir yatak başı dekoratif olarak yatak odasını çok güzel gösteriyor tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu