Yatak Takımları

Ranza Modelleri

Günümüzde sadece yatak işlevi gören ranzaların yanında çok fonksiyonlu ranza modelleri üretiliyor. İki kişilik ranzaların yanında bir çocuklu aileler için tasarlanan tek kişilik ranza çeşitleri var ki üst katı yatak olan bu ranzaların alt kısmı koltuk, kanepe, çalışma masası gibi eklentileriyle beraber geliyor veya bu boşluğa siz ihtiyaca uygun parçalar yerleştirebiliyorsunuz. Çift kişilik ranza modelleri arasında da dolaplarıyla, çekmeceleriyle bir takım oluşturan modeller mevcut. Böylece özellikle küçük odalarda yerden kazanmak mümkün oluyor.

Ranza Modelleri

ranza-modelleri2

İki tane küçük çocuğunuz varsa güvenli, rahat bir basamak sistemi ve çekmeceleri olan bir ranza işinize yarayacaktır. Çocuk odası dekorasyonu için alt kısmı çekmeceli, yan tarafı çalışma masalı ranzalar arasından da seçim yapabilirsiniz. Büyüme çağındaki çocuğunuz için tek kişilik beyaz bir ranza alabilir ve altındaki boşluğu beyaz renkli bir komidin, çalışma masası ve raflı dolapla dekore edebilirsiniz.

ranza-modelleri3

ranza-modelleri4

ranza-modelleri5

ranza-modelleri6

Alt katı kanepe şeklinde dizayn edilmiş ranza modelleri yatak odası-oturma odası arası hoş bir görünüme sahip, seçiminizi bu modeller arasından da yapabilirsiniz. İster tek çocuklu, ister iki-üç çocuklu bir aile olun piyasada ihtiyaçlarınıza uygun bir ranza bulmakta zorlanmayacaksınız.

ranza-modelleri7

ranza-modelleri8

ranza-modelleri9

Çocuk ve genç odası dekorasyonu için sıklıkla kullanılan parçalar arasında bulunan ranzaların hemen her rengini bulmanız mümkün. Gardırobu, çalışma masası, raflı dolabıyla takım olan modellerin arasından seçim yapabileceğiniz gibi sadece ranza alıp diğer parçaları çocuğunuzun da fikrini alarak kendiniz seçebilir veya yaptırabilirsiniz. Kendinden çekmeceli veya kanepeli modeller küçük odalar için ciddi oranda yer tasarrufu sağlar ve mekanın daha rahat kullanılmasına imkan verir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. FİYAT ALMAK İSTİYORUM İLETİŞİM NUMARASI YAZARMISINIZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu