Yatak Takımları

Çocuklar İçin Çalışma Masalı Ranza Modelleri

REKLAM
X

Çocuk odası denince akla ilk gelen mobilyalar arasında yatak ve çalışma masası gelir. Okuldan eve geldikten sonra ödevlerini yapmak ve ders çalışmak için kullanılan masalar, eğer katlanabilir modelde değillerse oda içinde ciddi bir alan işgal ederler. Üstelik bazalar kadar sık kullanılmadığı için, odada gereksiz olarak yer kaplıyormuş gibi durmaları da çalışma masalarını “istenmeyen mobilya” ilan etmek için yeterlidir. Oysa çalışma masası ve bazaları ayrı ayrı satın almak yerine, çalışma masalı ranza modelleri ni tercih etmek çok daha akıllıca olacaktır. Böylece çalışma masaları ranzayla bir arada olduğu için odada geniş bir alan elde edebilmeniz mümkündür.

Çalışma Masalı iki kişilik Ranza
Çalışma Masalı Ranza
Çalışma masalı dolaplı ranza
Çalışma masalı, çekmeceli ranza
Çalışma masalı ranza
Çalıma masalı ve çekmeceli ranza

Hem kullanışlı, hem de şık görünen çalışma masalı ranza modelleri ülkemizde ne yazık ki yurtdışında olduğu kadar yaygın değil. Bunun en temel sebebi, çalışma masalı ranza modellerinin biraz pahalı olması. Üstelik aileler de çocukları büyüdüğünde kullanışsız hale gelmesi muhtemel bu ürünleri satın alma noktasında çekingen davranıyorlar.

Çalışma masalı madeni ranza
Çalışma masalı tek kişilik ranza
Tek kişilik şık ranza
2 kişilik şık ranza
Çalışma masalı Modern şık ranza
Masalı çift kişilik ranza

Kimi zaman bazanın yanında, bazen de altında konumlandırılan çalışma masaları; sahip oldukları raf ve çekmece hazneleriyle çocukların kişisel eşyalarını saklayabilmelerine de imkan tanıyor. Geniş veya dar odalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz en güzel çalışma masalı ranza modellerine yazımızda göz atarak siz de bu ürünleri satın alma yoluna gidebilirsiniz. Çalışma masalı ranza modelleri sayesinde çocuğunuzun odasında daha fazla alan elde edebilmeniz sandığınızdan daha kolay olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu