Ev Tekstili

Stor Perde

REKLAM
X

Stor Perde

Stor Perdeler farklı kumaşlardan yapılan perdelerdir. Kullanılan kumaşlar ise; ışık geçirmeyen kumaşlar, tül kumaşlar, transparan kumaşlar, polyester, pamuk, screen kumaşlar, kir tutmayan yıkanması kolay kumaşlardır. Genellikle ihtiyaçlara uygun olarak kumaş seçimi yapılır. Kendi ihtiyacınıza göre yapıldığı için zevkinize uygun olacaktır. Modern ve şık perdeler elde edebilirsiniz. Kullanacağınız ortama değişik bir hava katabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınıza uygun kumaşı seçmelisiniz yoksa alacağınız perde içinize sinmeyecektir.

Stor perdelere yaylı sistemler uygulanabilir. Manuel olarak, uzaktan kumandalı olarak satın alabilirsiniz. Mekanizmasında yaylı bir yapısı vardır.Stor perdeler ayrıca kendi içinde gruplara ayrılmaktadır. El işleriyle bu perdelere canlı bir görüntü katılabilir ve şık bir görünüm kazanılabilir. Stor perde özel Türk motiflerini kullanmanız mümkündür. Kullananlar kendi ortamlarına ayrı bir hava katarak değer kazanmışlardır. Türk motifleri dışında, dantel, örgü, el işi işlemelerde kullanabilirsiniz. Ayrıca perdeler boncuklarla süslenebilir. 30 farklı motiften birini seçerek perdenize işletebilirsiniz.

Rustik sistemi sayesinde perde modelleri bu çubuklara geçirerek kullanmanız mümkündür. Bu ise odalarınıza, salonlarınıza ayrı bir ahşap desen havası katacaktır.
Ayrıntılı bilgi için www.armoniperde.com u ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu