Stor Perde

Stor Perde

Stor Perdeler farklı kumaşlardan yapılan perdelerdir. Kullanılan kumaşlar ise; ışık geçirmeyen kumaşlar, tül kumaşlar, transparan kumaşlar, polyester, pamuk, screen kumaşlar, kir tutmayan yıkanması kolay kumaşlardır. Genellikle ihtiyaçlara uygun olarak kumaş seçimi yapılır. Kendi ihtiyacınıza göre yapıldığı için zevkinize uygun olacaktır. Modern ve şık perdeler elde edebilirsiniz. Kullanacağınız ortama değişik bir hava katabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınıza uygun kumaşı seçmelisiniz yoksa alacağınız perde içinize sinmeyecektir.

Stor perdelere yaylı sistemler uygulanabilir. Manuel olarak, uzaktan kumandalı olarak satın alabilirsiniz. Mekanizmasında yaylı bir yapısı vardır.Stor perdeler ayrıca kendi içinde gruplara ayrılmaktadır. El işleriyle bu perdelere canlı bir görüntü katılabilir ve şık bir görünüm kazanılabilir. Stor perde özel Türk motiflerini kullanmanız mümkündür. Kullananlar kendi ortamlarına ayrı bir hava katarak değer kazanmışlardır. Türk motifleri dışında, dantel, örgü, el işi işlemelerde kullanabilirsiniz. Ayrıca perdeler boncuklarla süslenebilir. 30 farklı motiften birini seçerek perdenize işletebilirsiniz.

Rustik sistemi sayesinde perde modelleri bu çubuklara geçirerek kullanmanız mümkündür. Bu ise odalarınıza, salonlarınıza ayrı bir ahşap desen havası katacaktır.
Ayrıntılı bilgi için www.armoniperde.com u ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ev Tekstili

Artemis Yeni Halı Çeşitleri

Artemis Halı Modelleri Anadolu’nun en kadim şehirlerinden Gaziantep’te kurulan Artemis Halı markası, İstanbul başta olmak üzere ülkemizin büyük şehirlerinde geniş show room ve bayi ağına sahiptir. Her zevke ve bütçeye hitap etme iddiasıyla yola çıkan bu firma, uzun yıllardır edindikleri tecrübe ve deneyimi cömertçe halı tasarımlarına dönüştüren uzman bir kadroya da ev sahipliği yapıyor. Ürettikleri […]

Devamını oku
Ev Tekstili

Hangi Halı Modeli Seçilmeli?

Hangi Halı Modeli Seçilmeli? Çok sayıda halı modeli seçeneğinin var olduğu günümüzde doğru seçimi yapabilmek için kullanılacak mekânın yapısı ve nitelikleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Devamını oku
Ev Tekstili Yararlı Bilgiler

Dekoratif Perde Seçimi

Dekoratif Perde Seçimi Ev dekorasyonunda en önemli aksesuarlardan biri perdedir. Doğru seçilmiş perde bir odanın daha şık ve özenli olmasını sağlayabilir. Yanlış seçilmiş bir perde ise odanın basık ve özensiz görünmesine neden olabilir. Dekorasyonda ilk önce mobilyalar ve duvar rengi belirlenmeli daha sonra ise perde modeline karar verilmelidir. Perde mevcut ev dekorasyonuna uyumlu ve tamamlayıcı […]

Devamını oku