Çocuk OdasıGenç Odası

Modern Genç Odası Mobilyaları

Modern Genç Odası Mobilyaları

Genç odası mobilyası üreten firmalar günümüz gençlerinin değişen ihtiyaç ve zevklerine cevap verebilmek için daha çok modüler mobilya sistemleri üretiyorlar. Modüler mobilyalar, odanın optimum kullanımı ve zaman içinde yapılacak değişikliklere en uygun çözüm olarak kabul ediliyorlar.

Genç odalarında pastel renklerden fosforlu renklere kadar, gökkuşağını andıran zengin renk seçenekleri kullanılıyor.

Modern Genç Odası Mobilyaları

Krem ve kahverengi tonlu genç odası mobilyası


Ahşap Genç odası mobilyası

Gençlerin ders çalışma, uyuma, hobilerini geliştirme ve arkadaşlarını konuk edebilme ihtiyaçlarını giderebilecek özelliklerin bir genç odasında mutlaka olması gerekir. Çalışma masası, yatak, oturma birimi, şifonyer, gardrop ve kütüphane en çok kullanılan ünitelerden bazıları. Mobilya üretiminde malzeme olarak daha çok ahşap, lake ve metal kullanılıyor.


Kırmızı Lake Genç Odası mobilyası


Çiçekli Pembe genç odası mobilyası

Pencerelerde kullanılan hareketli desenlerden oluşan tül ve perdeler ile çocuk ve gençlerin enerji dolu dünyalarını pencerelerine yansıtıyor. Kareli ve çizgili desen seçenekleri ise, çocuk ve genç odalarının dinamizmini gösteriyor.


Pembe genç odası mobilyası

Gençler kendi odalarının dekorasyonunu kendileri yapmayı arzu ediyorlar. Bu şekilde yaşlarının heyecanını, duygularını yansıtacak çılgın renkler veya objeler onları mutlu edebiliyor.


Modern Genç Odası Mobilyalası

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. genç odası mobilyaları güzelmiş keşke gençler odalarını böyle düzenli tutsa arkalarından biz topluyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu