Oturma Grupları

Deri Oturma Grubu Modelleri

REKLAM
X

Farklı renk ve modellerdeki deri koltuk takımı çeşitleri özel kumaşları, özel dikişleriyle mekanlara da özel bir hava getiriyor. Bu farklı dokunun klasik ve kaliteli görüntüsünü yaşama/çalışma alanlarınıza taşımak istiyorsanız siyahtan turuncuya, yeşilden beyaza birçok rengi olan deri oturma grubu modellerini bir gözden geçirmelisiniz. Gerçekten çarpıcı bir görünüm elde etmek istiyorsanız bir duvarı koyu renge boyayıp veya koyu renk düz duvar kağıdıyla kaplayıp önüne üç parçalı bir turuncu deri koltuk takımı yerleştirebilirsiniz. Zemini koyu renk tutup takımın ortasına açık renkli bir halı ortaya açık ve koyu renklerin tezatlığından kaynaklanan çarpıcı bir görünüm çıkacaktır.

Deri Oturma Grubu Modelleri

deri-oturma-grubu-modelleri-02

deri-oturma-grubu-modelleri-03

deri-oturma-grubu-modelleri-04

deri-oturma-grubu-modelleri-05

deri-oturma-grubu-modelleri-06

deri-oturma-grubu-modelleri-07

deri-oturma-grubu-modelleri-08

deri-oturma-grubu-modelleri-09

deri-oturma-grubu-modelleri-10

Klasik salon dekorasyonu düşünüyorsanız oymalı ahşap iskelet kısımları oymalı ahşaptan, oturma yerleri koyu yeşil deri kumaştan yapılmış son derecede asil görünümlü bir takım aradığınız oturma grubu olabilir. İç açıcı bir görünüm istiyorsanız böyle bir oturma grubunu yerleştirdiğiniz salonun duvarlarıyla zemini ve yere serdiğiniz halı açık renkli olmalı. Halının ortasına koltuk takımının ahşap kısmıyla takım oluşturan bir sehpa koyabilir, etrafa birkaç yeşil yapraklı bitki yerleştirebilirsiniz. Koyu gri renkli deri oturma grubu modellerinin de çok kaliteli ve şık bir görünümü var; böyle bir takımın koyu rengini duvarlarda beyaz; halıyla aksesuarlarda uçuk gri tonlarını kullanarak yumuşatabilirsiniz.

deri-oturma-grubu-modelleri-11

deri-oturma-grubu-modelleri-12

deri-oturma-grubu-modelleri-13

deri-oturma-grubu-modelleri-14

deri-oturma-grubu-modelleri-15

deri-oturma-grubu-modelleri-16

deri-oturma-grubu-modelleri-17

deri-oturma-grubu-modelleri-18

deri-oturma-grubu-modelleri-19

deri-oturma-grubu-modelleri-20

Bu oturma grupları hem modern, hem de klasik tarzda tasarlanıyor; böylece her zevke uyacak parçalar bulmak mümkün. Açık, aydınlık bir görünüm istiyorsanız beyaz ve krem rengi deri koltuk takımları arasında bu renkte birçok farklı model mevcut.

BU YAZIMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  

Adore Gardrop Modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu