Dekoratif Komidin Modelleri

Dekoratif Komidin Modelleri

Yatak odalarında, yatağın yanında genellikle gece lambası, telefon, su, iç çamaşırları, çorap gibi eşyaların konulduğu komidinler, mobilya dekorasyon zevkinize göre tercih edilebilmektedir.

Komidinler modern tarzda seçilebileceği gibi yatak odasındaki diğer eşyalara uygun olarak klasik komidin modelleri de kullanılabilmektedir.

Komidin seçiminde odanın büyüklüğüne, mekandaki diğer eşyalarla uyumuna ve ihtiyaçlarınıza uygun olmasına dikkat edilmelidir.

Sizlere dekoratif komidin modellerinden örnekler sunuyoruz.

Komidin fiyatları modeline ve markasına göre farklılık göstermektedir.Klasik formda oryantal komidin modeli
•Elde Boyama Ahşap Desenli
•62x40x84 cm

Damalı komidin modeli. Alice’in dünyasından gerçek dünyaya gelen çok özel bir tasarım.
• 87 x 43 x 80 Cm
• Damalı lake kulplar, patineli eskitme prinç komple el yapımı.

El Oyması Ahşap Kiraz Komidin Modeli
•46x36x68 cm

Yeşil damalı komidin modeli
• 65 x 36 x 80 Cm
• Yeşil krem damalı lake, kenarları gümüş patineli varak, kulplar parlak gümüş, çekmece üstleri parlak prinç işleme, komple el yapımı ahşap bombeli avangarde komodin.

Parlak Lake Komidin Modeli
• 124 x 53 x 84 Cm
• Parlak beyaz lake uygulanmış komple el yapımı çift bombeli bahü, üst cekmece lacivert lake alt çekmecede el oyması desenlerin üzerine kırmızı lake uygulaması ile ayaklarda prinç aksesuarlar bulunmaktadır.

2 thoughts on “Dekoratif Komidin Modelleri

  1. ee biz bunlardan satın almak istiyoruz.. nasıl alabiliriz:?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yatak Odası

Ahşap Duvarlı Yatak Odası Modelleri

Ülkemizde yatak odasında ahşap duvar kullanımı pek yaygın olmasa da, yurtdışındaki birçok tasarımcı yatak odalarında ahşap duvar kullanmanın kesinlikle çok etkileyici sonuçlar vereceğini ifade ediyor. Hem ucuz, hem de kolayca elde edilebilir olmasına rağmen yatak odasına hakim olan atmosferi bir anda değiştirebilen ahşap duvarlar, son dönemde trend haline de gelmiş bulunuyor. Yatak odalarında hem doğal, […]

Devamını oku
Yatak Odası

Yeni Çıkan Alfemo Yatak Odası Takımları

Alfemo Yatak Odası Takımları yılın son aylarına girmek üzere olduğumuz günlerde mobilya üreticilerinin ofislerine tatlı bir telaş hakim. Yeni yılın modellerini hazırlamakla uğraşan ve müşterilerden gelen geri dönüşleri değerlendirerek en kaliteli mobilyaları üretmek isteyen şirketler, alanında uzman tasarımcılarıyla yoğun bir şekilde mesai yapmayı sürdürüyorlar. Bahsi geçen mobilya üreticilerinden birisi de Alfemo. Temellerinin atıldığı 1997 yılından […]

Devamını oku
Yatak Odası

Fransız Tarzı Yatak Odası Dekorasyonu

Geçmişten günümüze yatak odası tasarımlarında Fransız esintisi, şıklığı ve ihtişamı arayanlar tarafından tercih sebebi olagelmiştir. Fransız yatak odası tasarımlarının karakteristik öğeleri arasında soylu bir lüks tarz bulunur. Kibar bir şekilde en ince detaylara kadar tasarlanan mobilyalar, yatak odalarına romantizm ve göz kamaştırıcı bir güzellik katar. Eğer siz de ömrünüzün en azından bir dönemini Paris’te yaşayarak […]

Devamını oku