Yatak Odası

Tepe Lamba İle Yatak Odası Aydınlatması

REKLAM
X

Yeteri kadar kaliteli bir aydınlatmayla iyi dekore edilmemiş tasarımlara sahip yatak odaları bile olduğundan daha şık ve estetik görünebilir. Yatak odalarına hakim olan atmosferi değiştiren, havayı yumuşatan ve yatak odasında vakit geçirmekten daha fazla zevk almanızı sağlayacak olan aydınlatma çözümleri; tepe lambaları sayesinde oldukça uygun maliyetlerle mümkün hale geliyor.

Tepe Lamba İle Yatak Odası Aydınlatması
Yatak Odası Aydınlatma
Dekoratif Aydınlatma

Ülkemizdeki çoğu evde tepe lambaları yerine standart avizeleri kullanmayı tercih eder. Bunun en temel sebebi, tepe lambalarının dayanıksız ve kolay bozulabilir malzemelerden imal edildiği şeklindeki ön yargıdır. Oysa sanılanın aksine tepe lambaları özellikle yatak odalarında farklı bir ambiyans oluşturmanıza yardımcı olur.

Modern Yatak Odası Aydınlatma
Yatak Odası Aydınlatma Sistemleri

Farklı renk, şekil ve desenlere sahip yüzlerce tepe lambası modeli; halihazırda internet siteleri ve yaygın mobilya mağazaları üzerinden temin edilebilir durumdadır.

Yatak Odası Tavandan Aydınlatma
Modern Yatak Odası Aydınlatma
Loş Yatak Odası Aydınlatma

Satın alacağınız tepe lambasını belirlemeden önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar da var elbette. Bunları şu şekilde sıralayabilmek mümkündür:

  • Odanın büyüklüğüne uygun bir model seçin. Küçük ve dar bir yatak odasında tepeden sarkan devasa büyüklükteki tepe lambaları, yarardan çok zarar getirecektir.
  • Satın alacağınız model, odanın temasına da uygun olsun. Çocuk odaları için sevimli karakterlerin ve desenlerin yer aldığı modelleri seçebilirsiniz. Yatak odasında ise pembe veya kırmızı renkli modelleri tercih ederek farklı bir hava oluşturabilirsiniz.

Cam, bez ve metal olmak üzere 3 farklı malzemeden üretilen tepe lambası modelleriyle siz de yatak odanızı daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

BU YAZIMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ! 

Sallanan Sandalye Modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu