Sandalyeler

Sallanan Sandalye Modelleri

REKLAM
X

Salon veya bahçe dekorasyonu yaparken, terasınızı dekore ederken görünüme farklı bir boyut, yorucu bir gün geçirdikten sonra veya uzanıp hayallere dalmak istediğinizde bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir parça eklemek isterseniz sallanan sandalye modellerini gözden geçirmelisiniz. Bir bahçeniz varsa bahçe masasının yanına böyle bir sandalye koyup açık havanın tadını bu sallantısıyla huzur veren mobilyanın yumuşak minderlerine yaslanarak çıkarabilirsiniz. Piyasada değişik renklerde modern veya klasik görünümlü sallanan sandalye çeşitleri bulunuyor; bu yüzden salon, oturma veya yatak odanız hangi stilde döşenmiş olursa olsun mekanınız için bu tarzda sandalyeler bulabileceksiniz.

Sallanan Sandalye Modelleri

sallanan-sandalye-modelleri-02

sallanan-sandalye-modelleri-03

sallanan-sandalye-modelleri-04

sallanan-sandalye-modelleri-05

sallanan-sandalye-modelleri-06

sallanan-sandalye-modelleri-07

sallanan-sandalye-modelleri-08

sallanan-sandalye-modelleri-09

sallanan-sandalye-modelleri-10

sallanan-sandalye-modelleri-11

sallanan-sandalye-modelleri-12

sallanan-sandalye-modelleri-13

sallanan-sandalye-modelleri-14

sallanan-sandalye-modelleri-15

Mavi renk ağırlıklı salonunuzun bir köşesini mavi bir sallanan sandalyeye ayırabilir, beyaz koltuk takımı ile döşediğiniz salonunuza aynı renkte bir de sallanan sandalye koyabilirsiniz. Yorgun ve gergin bir günün akşamında dinlendirici bir müzik açıp bu sandalyeye uzandıktan biraz sonra kendinizi daha sakin ve huzurlu hissedeceksiniz. Metal ayaklı modern sallanan sandalyeler, ahşaptan veya hasırdan yapılmış modeller, ayak uzatacak puf benzeri aparatıyla takım olarak gelenlerden biri mutlaka zevkinize ve sandalyeyi koyacağınız mekanın stiline uyacaktır.

sallanan-sandalye-modelleri-16

sallanan-sandalye-modelleri-17

sallanan-sandalye-modelleri-18

sallanan-sandalye-modelleri-19

sallanan-sandalye-modelleri-20

sallanan-sandalye-modelleri-21

sallanan-sandalye-modelleri-22

sallanan-sandalye-modelleri-23

sallanan-sandalye-modelleri-24

Hasırdan yapılmış bir sallanan sandalyeyi bir pencerenin önüne yerleştirip yanına bir hasır sehpa yerleştirerek özel bir dinlenme köşesi hazırlayabilirsiniz. Böyle bir köşe iki sallanan sandalyeyle de hazırlanabilir; sandalyelerin altına güzel bir halı yayıp sehpanın üstünü birkaç aksesuarla süsleyerek bu keyifli mobilyanın keyfini ev halkıyla veya misafirlerinizle beraber çıkaracağınız bir bölüm oluşturabilirsiniz. Oturma ve dayanma yeri deriden yapılmış sandalyeler deri oturma grubu ile dekore ettiğiniz salonunuza yakışacaktır.

BU YAZIMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ! 

Ahşap Ayaklı Akıllı Sehpa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu