Yeni Çıkan Alfemo Yatak Odası Takımları

Alfemo Yatak Odası Takımları yılın son aylarına girmek üzere olduğumuz günlerde mobilya üreticilerinin ofislerine tatlı bir telaş hakim. Yeni yılın modellerini hazırlamakla uğraşan ve müşterilerden gelen geri dönüşleri değerlendirerek en kaliteli mobilyaları üretmek isteyen şirketler, alanında uzman tasarımcılarıyla yoğun bir şekilde mesai yapmayı sürdürüyorlar. Bahsi geçen mobilya üreticilerinden birisi de Alfemo. Temellerinin atıldığı 1997 yılından bu yana son tüketiciye her zaman için daha iyiyi sunmayı hedefleyen bu şirket, üretimini gerçekleştirdiği yatak odası ve oturma odası gruplarının çok satmasıyla biliniyor.

Alfemo Barkley Yatak Odası Takımı

Alfemo Escuda Yatak Odası Takımı

Alfemo Julien Yatak Odası Takımı

Alfemo Legno Yatak Odası Takımı

Türkiye’nin dört bir yanında, hemen her şehrinde bir Alfemo şubesi bulabiliyor olmanız bunun en büyük kanıtı olsa gerek.

Alfemo Messina Lotus Yatak Odası Takımı

Alfemo Messina Yatak Odası Takımı

Alfemo Metropol Style Yatak Odası Takımı

Alfemo Motto Yatak Odası Takımı

Yeni yıla girerken muhteşem tasarımları müşterileriyle buluşturmaya hazırlanan Alfemo markası, farklı zevk ve tarzlara hitap eden geniş bir yelpaze oluşturmayı başarmış bulunuyor. Renkli, canlı ve enerjik renklerin yanı sıra daha ağırbaşlı ve sade tonların hakim olduğu birçok yatak odası takımı modeli üretilmiş durumda. Üstelik Alfemo, akıllı telefonlarla uyumlu çalışan mobilyalar da geliştirmişe benziyor.

Alfemo Retro Yatak Odası Takımı

Alfemo Santa Monica Yatak Odası Takımı

Alfemo Sevilla Yatak Odası Takımı

Alfemo Siena Yatak Odası Takımı

Alfemo’nun yeni yıl için hazırladığı birbirinden şık yatak odası takımları nı bir araya getirdiğimiz bu fotoğraf galerisine göz gezdirerek sizin için en ideal ürün grubunu seçebilirsiniz. Alfemo yatak odası takımı fiyatları modeline göre farklılık göstermektedir. Herhangi bir Alfemo şubesinin yanı sıra resmî web sitelerinden de sipariş verebilmeniz mümkündür. Ancak hangi marka olursa olsun, yatak odası modeli ni almadan önce mutlaka evinizi paylaştığınız diğer aile üyelerinin görüşüne danışmayı ihmal etmeyin. Ayrıca ihtiyacınız olan mobilyayı almadan önce mobilya kampanyalarını ve uygun fiyatla satış yapan bayileri araştırmanız yararınıza olur.

Bir önceki yazımız olan Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizde çilek mobilya, genç odası dekorasyonu ve genç odası mobilyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ofis Ve Bürolar İçin Dekorasyon Tavsiyeleri

Özellikle yeni taşınılan ofis ve büroların dekorasyon işlemlerini gerçekleştirirken etrafınızdaki hemen herkes fikir belirterek tasarım aşamasına müdahil olmaya çalışabilir. Ancak...

Kapat