Home / Çocuk Odası / Organik Bebek Yatağı Seçimi

Organik Bebek Yatağı SeçimiOrganik Bebek Yatağı Seçimi

Bebekler konuşamadıkları için ne istediklerini anlatamazlar. Ancak onların bir şeyden rahatsız olduklarını ağladıkları zaman anlarız. Yaşamlarının ilk yıllarında onların rahatı ve güveni çok önemlidir. En küçük ayrıntıyı bile düşünmek gerekir. Bebek yatağı modeli seçimi de araştırılarak verilmesi gereken bir karardır.

Günümüzde bebek odalarında organik ekolojik ürünler kullanılmasına önem veriliyor. Bu yüzden ahşap yatak ve dolaplar, bebeğe zarar vermeyecek boya ve cila kullanımı, kaliteli pamuktan üretilmiş tekstil ürünleri ön plana çıkıyor.

Anne ve babalar için en eğlenceli işlerden biri de bebek yatağı ve bebek beşiği seçmektir. Bebek yatağı yumuşak ve rahat olmalıdır. Yatakta kullanılan kumaş terletmeyen kaliteli pamuktan seçilmelidir.

Bebek biraz büyüyüp etrafını görmeye, algılamaya başladığı zaman renk ve desenler önem kazanmaya başlar. Rahatlatıcı, pastel renkler bebek odaları için uygundur.

Bebek yatak fiyatları modeline göre farklılık göstermektedir.

Size bebek yatağı modellerinden örnekler sunuyoruz.


Bir önceki yazımız olan Feng Shui Yatak Odası Dekorasyonu başlıklı makalemizde feng shui hakkında bilgiler verilmektedir.İlginizi Çekebilir

Bebek Odası İçin Tasarım İpuçları

Bebek odası dekorasyonu Her şeyin en iyisi hak eden bebeğinizin günün büyük çoğunluğunu geçireceği odasını …

Bir yorum

  1. Selma

    Bebek odasında kullanılan malzemenin organik olması çok önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir