Evlerde uygun sehpa dekorasyonu

Evlerde Uygun Sehpa Dekorasyonu

Günümüzde sehpalar sadece üzerine birtakım şeyler konulan mobilyalar değil, dekorasyonun önemi bir bölümü konumundalar. Özellikle dar odalı evlerde kurtarıcı görevi bile görüyorlar. Sehpa modelleri arasında seçim yapmak oldukça zor. Günümüzde takımdan ayrı satılan sehpalar ton olarak odanızın ve eşyalarınızın rengine uymayabilir. Bu gibi durumlarda siyah sizi kurtaracaktır. Her açığı kapatan siyah bu nedenle en çok kullanılan sehpa rengidir.

Evlerde uygun sehpa dekorasyonu


Sehpalar kontrast yaratmak için de kullanılabilirler. Örneğin açık renk bir kanepenin önüne konulan koyu renk ahşap modern orta sehpa modelleri kontrastın harika bir örneğidir. Bu sayede ilgi çekmek istediğiniz eşyaları da canlandırabilirsiniz. Sehpa modelleri küçük dağınıklıkları ortadan kaldırmak için de kullanılabilir. Gözlü ve çekmeceli sehpalar bu iş için çok uygundur. Kare sehpalar ise, mekanı daha büyük gösterirler. Özellikle küçük odalarda ve salonlarda kare sehpalar çok iyi sonuç verecektir. Şu sıralar özellikle cam yüzeyli masalar ve sehpalar moda. Ancak kullanışlı olduğu konusunda tüm ev kadınlarını hem fikir olmadığını da belirtmemiz gerek.

Bir önceki yazımız olan Çocuk odası ne renk olmalı? başlıklı makalemizde boya badana hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:

 • orta sehpa modelleri
 • sehpa çeşitleri
 • sehpa dekorasyonu
 • küçük sehpa modelleri
Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

9 Cevaplar

 1. Derya dedi ki:

  Sehpa seçimi gerçekten çok zor. Hala istediğim gibisini bulamadım.

 2. Dicle dedi ki:

  Bizim salonumuz ufak, demek ki kare sehpa seçmeliymişim.

 3. Cengiz dedi ki:

  Evlerde dekorasyon açısından en önemli mobilyalardan birisi de sehpalardır. Evin salonunda ağırlanan misafirlerin evi daha kaliteli görmesi ve daha iyi bir izlenim edinmesi için Kaliteli Sehpalar önemli bir rol oynarlar.

  • Oni dedi ki:

   Yukarıda ki Firmanın Haricinde bir de Osmanlı Sedir “Hünkar Sofası” dediğimiz bir şey var ki bu da saray kültüründen gelmektedir.. Bu tip bir üretim yapan firma Konyada Stilahmet.

 4. Angelo dedi ki:

  I really like it when individuals arrive with each other and share opinions, fantastic weblog, preserve it up.

 5. Aydın dedi ki:

  Büyük – Kesinlikle web sitesi ile etkilendim , telaffuz gerekir . Ben tüm sekmeleri ve erişmek için yapmak gerçekten kolay olarak sona erdi ilgili bilgiler gezinme hiçbir sorun vardı . Geçenlerde ben hiç farkına varmadan için umut ne bulundu . Alışılmamış . Forum ya da bir şey, web sitesi tema eklemek olanlar için takdir muhtemeldir . müşteri için bir ton yol iletişim kurmak için . Mükemmel bir iş .

 6. Numbers dedi ki:

  Heya ! İsmim % NAME% ve ben şahsen sadece blogunuza kayalar söylemek istenen ! benimki farklı sadece bir kaç harf vardı : Gerçekten ben neredeyse özdeş bir web sitesi url vardı bir blog sitesi için kullanın çünkü eğlenceli. Her neyse , ben senin blogging sitesi büyük bir hayranıyım ve herhangi bir anda bir konuk yazı istiyorsanız bana e-posta gönderin . Ben kesinlikle yazma tapıyorum ! dan en iyi dileklerimle

 7. Meta dedi ki:

  Hey orada , ben senin site tarayıcı uyumluluğu sorunlarını sahip olabileceğini düşünüyorum . Ben Opera blogunuza baktığınızda , ince görünüyor ama Internet Explorer’da açarken , bazı binmesini vardır . Ben sadece hızlı bir kafaları vermek istedim ! Diğer sonra , süper blog ! dan Saygılarımla

 8. Vedat dedi ki:

  resimdeki sehpayı almak istiyorum fiyatı nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Çocuk odası ne renk olmalı?

Çocuk odası ne renk olmalı? Renkler hayatımıza sadece parlaklık katmakla kalmayıp, duygularımızı da etkilerler, bizi sakinleştirirler ve iyi hissetmemizi sağlarlar....

Kapat