AydınlatmaEv Dekoru

Mumla Dekorasyon

Mumla Dekorasyon

Eskiden elektrik kesilmesiyle kullanılan mumlar, günümüzde bir ışık verme aracı değil evimizin her köşesinde kullandığımız bir dekorasyon aracı haline geldi.

Artık mumlar yatak odasında romantik ortamlar yaratmak için vazgeçilmez dekorasyon unsurlarından biri oldu.

Mumla Dekorasyon
Mumla Dekorasyon

Son dönemlerde artan çeşitleri, büyük mum kalıpları ve kokulu mumlar da hepimizin hayranlıkla evlerimize koyduğumuz dekoratif birer obje haline geldi.

Basit birkaç mumla evinizin her köşesinde farklı dekorasyonlar hazırlamak mümkün. Sıradan bir sehpayı ya da mütevazı bir sofrayı mumlar yardımıyşa çok şık hale getirebilirsiniz. Çiçek ve mumlarla sıradan bir köşeyi evinizin en sevimli köşesi haline getirmek mümkün.

Çok fazla masraf yapmadan renkli süslü mumlardan ve kandillerden kendinize romantik köşeler oluşturmak mümkün. Renkli mumluklarla sofranıza renk katmanızı tavsiye ediyoruz. Şamdan ve mumlar yardımıyla masanızın üstüne şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Şöminenizi mumlarla alevlendiretek keyifli akşamlar yaşayabilirsiniz. Bınun dışında mumları banyonuzda kullanabilir; mumlarla ışıklandırdığınız banyonuzda günün yorgunluğunu üzerinizden kolayca atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. çok güzel mumlar var insan hangi mumu seçeceğini bilemiyor

  2. kaliteli mum satın alabileceğimiz adres varmı?

  3. Dekoratif mum satın almak istiyorum nerede bulabilirim?

    1. Ben de güzel kokulu mum tercih edenlerdenim.:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu