DekorasyonYararlı Bilgiler

Evlerde uygun sehpa dekorasyonu

Evlerde Uygun Sehpa Dekorasyonu

Günümüzde sehpalar sadece üzerine birtakım şeyler konulan mobilyalar değil, dekorasyonun önemi bir bölümü konumundalar. Özellikle dar odalı evlerde kurtarıcı görevi bile görüyorlar. Sehpa modelleri arasında seçim yapmak oldukça zor. Günümüzde takımdan ayrı satılan sehpalar ton olarak odanızın ve eşyalarınızın rengine uymayabilir. Bu gibi durumlarda siyah sizi kurtaracaktır. Her açığı kapatan siyah bu nedenle en çok kullanılan sehpa rengidir.

Evlerde uygun sehpa dekorasyonu


Sehpalar kontrast yaratmak için de kullanılabilirler. Örneğin açık renk bir kanepenin önüne konulan koyu renk ahşap modern orta sehpa modelleri kontrastın harika bir örneğidir. Bu sayede ilgi çekmek istediğiniz eşyaları da canlandırabilirsiniz. Sehpa modelleri küçük dağınıklıkları ortadan kaldırmak için de kullanılabilir. Gözlü ve çekmeceli sehpalar bu iş için çok uygundur. Kare sehpalar ise, mekanı daha büyük gösterirler. Özellikle küçük odalarda ve salonlarda kare sehpalar çok iyi sonuç verecektir. Şu sıralar özellikle cam yüzeyli masalar ve sehpalar moda. Ancak kullanışlı olduğu konusunda tüm ev kadınlarını hem fikir olmadığını da belirtmemiz gerek.

İlgili Makaleler

11 Yorum

 1. Sehpa seçimi gerçekten çok zor. Hala istediğim gibisini bulamadım.

 2. Bizim salonumuz ufak, demek ki kare sehpa seçmeliymişim.

 3. Evlerde dekorasyon açısından en önemli mobilyalardan birisi de sehpalardır. Evin salonunda ağırlanan misafirlerin evi daha kaliteli görmesi ve daha iyi bir izlenim edinmesi için Kaliteli Sehpalar önemli bir rol oynarlar.

  1. Yukarıda ki Firmanın Haricinde bir de Osmanlı Sedir “Hünkar Sofası” dediğimiz bir şey var ki bu da saray kültüründen gelmektedir.. Bu tip bir üretim yapan firma Konyada Stilahmet.

 4. I really like it when individuals arrive with each other and share opinions, fantastic weblog, preserve it up.

 5. Büyük – Kesinlikle web sitesi ile etkilendim , telaffuz gerekir . Ben tüm sekmeleri ve erişmek için yapmak gerçekten kolay olarak sona erdi ilgili bilgiler gezinme hiçbir sorun vardı . Geçenlerde ben hiç farkına varmadan için umut ne bulundu . Alışılmamış . Forum ya da bir şey, web sitesi tema eklemek olanlar için takdir muhtemeldir . müşteri için bir ton yol iletişim kurmak için . Mükemmel bir iş .

 6. Heya ! İsmim % NAME% ve ben şahsen sadece blogunuza kayalar söylemek istenen ! benimki farklı sadece bir kaç harf vardı : Gerçekten ben neredeyse özdeş bir web sitesi url vardı bir blog sitesi için kullanın çünkü eğlenceli. Her neyse , ben senin blogging sitesi büyük bir hayranıyım ve herhangi bir anda bir konuk yazı istiyorsanız bana e-posta gönderin . Ben kesinlikle yazma tapıyorum ! dan en iyi dileklerimle

 7. Hey orada , ben senin site tarayıcı uyumluluğu sorunlarını sahip olabileceğini düşünüyorum . Ben Opera blogunuza baktığınızda , ince görünüyor ama Internet Explorer’da açarken , bazı binmesini vardır . Ben sadece hızlı bir kafaları vermek istedim ! Diğer sonra , süper blog ! dan Saygılarımla

 8. resimdeki sehpayı almak istiyorum fiyatı nedir?

 9. Kare şeklinde orta sehpa alacağım hangi modeller var fiyatları nedir?

 10. kare biçiminde orta sehpa fazla yer kaplıyor, salon ufaksa dikdörtgen sehpa daha kullanışlı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu