BanyoBeyaz EşyaEv DekoruMutfak

Rengarenk Ev Aletleri

REKLAM
X

Rengarenk Ev Aletleri

Artık ev aletleri de renklendi. Evinize neşe katacak rengarenk ev gereçleriyle tanıştınız mı?

Evlerdeki küçük aletlerin ve beyaz eşyaların alışıldık renklerde olduğu günleri çoktan geride bıraktık. Artık bu alanda da birçok yenilik yapılıyor. Teknoloji anlamındaki yeniliklerin yanı sıra tasarım olarak da daha dikkat çekici ürünlerle karşılaşıyoruz. Aynı zamanda bu ürünler enerji tasarrufu sağlayarak doğayı da koruyor. Yaşam alanlarınıza farklılık katmak için siz de evlerinizde renkli ve desenli ürünlere yer verebilirsiniz. Böylece, hem sıradışı hem de keyif veren mekanlara kavuşursunuz.

Rengarenk Ev Aletleri

Rengarenk Ev Aletleri

Evler renkleniyor

Renkli ev aletleri ve beyaz eşyalara gösterilen ilginin farkında olan pek çok marka ürün skalalarını bu yönde genişletmeye başladı. Bu ürünler, renkleri ve desenleriyle birer dekorasyon objesinden farksız hale geldi. Mutfağınızda kullanacağınız renkli bir ekmek
kızartma makinesi veya evinizi süpüreceğiniz çiçek desenli bir elektrikli süpürgenin evinizin dekorasyonuna farklı bir dokunuş katacağına şüphe yok.

Rengarenk Ev Aletleri

Renkli beyaz eşyanın efsaneleşmiş markalarından olan Smeg, alanının en çok tercih edilenlerinden. İtalyan asıllı markanın retro görünümlü rengarenk buzdolapları, bulaşık ve çamaşır makineleri Mad Men dizisinin setinden fırlamış gibi görünüyor. Samsung markası da desenli ve renkli modellerle ev aletlerine farklı bir yorum getiriyor. Markanın Flower serisindeki elektrikli süpürgenin tango kırmızısı, gök mavisi ve karmen şarap kırmızısı gibi farklı tonlardaki renkleri bulunuyor.

Rengarenk Ev Aletleri

Çiçek desenli siyah çamaşır makinesiyse tam bir tasarım harikası. Kahve dendiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan Nespresso, renkli kahve makineleriyle evlere eğlence katıyor. Kırmızı, turuncu, yeşil ve fildişi renkleri, her mutfağa farklılık getirmeyi vadediyor. Markanın şık ve modern formlarının canlı renklerde tasarlanması, mutfaklara alışılmışın dışında bir atmosfer getiriyor.

Renkli ev aletleri ve beyaz eşyaların en çok mutfaklar için tasarlanması şaşırtıcı değil. Çünkü evlerde bu tarz aletlerin kullanımına en uygun alanlar mutfaklar. Kadınların mutfakta geçirdikleri zamanı daha keyifli kılmak isteyen markalar, farklı renk ve desendeki modellerle hayatlarımızı renklendirmeye devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu