Home / Dekorasyon / Dekorasyonda Yeni Trendler

Dekorasyonda Yeni TrendlerYeni dönemde evler de, işyerleri de insanın içini açacak açık ve yumuşak renkli mobilya ve aksesuarlarla dekore edilecek. Modern dekorasyon tarzını sevenlere de, klasikçilere de hitap eden iç ve dış mekan düzenleme alternatifleri sunan dekorasyon trendleri yeni nesil eşyaların kolayca ulaşılır olmasını sağlayan mobilya modellerine öncelik veriyor.

Dekorasyonda Yeni Trendler

Önümüzdeki yıl salonlarda biraz teknolojik bir hava olacağını söyleyebiliriz; şöyle ki mobilya tasarımcıları piyasaya dev ekranlı TV’lere yuva olacak yeni nesil televizyon üniteleri, yeni özelliklerle donatılmış yuvarlak yatak modelleri, kabloları gözden saklayan dekoratif ürünler sürecekler ve çoğumuz bunların cazibesine kapılacağız.

Trend Dekorasyon
Modern bir yatak odasıSalonları güzelleştirecek modern ve rahat koltuk takımı modelleri arasında mobilyalarını yenilemek isteyenler için şahane alternatifler var.

Trend döşenmiş salon

Şık salon dekorasyonu

Bahçe dekorasyonu
Bahçe, balkon dekorasyonu

Salon dekorasyonunda Yeni Trendler

Sade bir salon dekorasyonu

Günümüz dekorasyonunda insalar işlevselliğe ve rahatlığa önem veriyorlar, hem bütçenize uygun hem de şık bir dekorasyon yaratmak hiç te zor değil.
Bir önceki yazımız olan Çocuk Odası Dekorasyonu: Renkler başlıklı makalemizde aksesuar rafı ve çocuk odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.İlginizi Çekebilir

Ekonomik ve Ucuz Dekorasyon Fikirleri

İnsan bazen evinde değişiklikler yapmak, ortama farklı bir hava katmak ister. Bunu ciddi miktarda bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir