Home / Salon / Avangarde Koltuk Takımı Modelleri

Avangarde Koltuk Takımı ModelleriSalonunuzda klasik, şık ve biraz da romantik bir hava yaratmak istiyorsanız avangard koltuk takımı modelleri size hitap edebilir. Mobilya markaları dekorasyonda biraz ağır ve gösterişli bir tarzı tercih eden tüketiciler için farklı model ve renklerde birçok oturma grubu üretiyorlar. İyi bir araştırma yaparsanız avangart koltuk takımı modelleri arasında zevkinize ve bütçenize uygun bir parça bulamamanız mümkün değil gibi, çeşit gayet bol.

Avangarde Koltuk Takımı Modelleri

Aydınlık salon dekorasyonu yapmak istiyorsanız beyaz, bej ve krem tonlarındaki takımlar hoşunuza gidecektir. Koyu renkleri sevenler içinse mavinin, morun, yeşilin koyu tonlarındaki kumaşlarla kaplanmış çok şık ve ağır takımlar var. Avangarde koltuk takımı modellerinin hakkını vermek istiyorsanız bu tarz takımlarla beraber kullanacağınız halı, perde gibi parçaları, dekoratif aksesuarları ve aydınlatma elemanlarını da ona göre seçmeniz gerekiyor.

Şık Avangarde Salon takımı
Şık Avangarde Salon takımıAvangarde Koltuk Takımı Modelleri

Yarı klasik bir dekorasyon yapmak istiyorsanız bu kategorideki oturma gruplarının salonunuza bir saray havası verecek kadar ağır olan modellerini değil daha modern olanlarını tercih etmelisiniz.

Mavi Avangarde Salon takımı
Mavi Avangarde Salon takımı

Avangarde Koltuk Takımı Modelleri
Açık renk Avangarde Salon takımı
Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda Yeni Trendler başlıklı makalemizde koltuk modelleri ve salon dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.İlginizi Çekebilir

Plazma Şömine İle Dekorasyon

Plazma Şömine Daha çok toplumun gelir düzeyi yüksek kesimi tarafından tercih edilen şömineler, bulundukları ortama …

2 Yorumlar

  1. mgob

    Avangarde Koltuk fiyatlarıyla ilgili bilgi rica ediyorum.

  2. Reyhan

    beyaz koltuk takımının ölçüleri nasıl acaba fiyatını öğrenmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir