Oturma Grupları

Altın Yaldızlı Koltuk Takımı Modelleri

Salonunuzda Viktorya stili dekorasyon yapmak gibi bir hayaliniz varsa altın varaklı koltuk takımı modelleri ilginizi çekecektir. Klasik halılar, vitrinler, ihtişamlı avizeler, şamdanlar, paravanlar, altın varaklı ayna ve sehpa çeşitleri, uygun tablolar ve perdelerle görünümü destekleyerek mükemmel bir klasik salon dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Krem rengi bir altın yaldızlı koltuk takımı krem zemin üzerine desenli bir halı, klasik bir çekmeceli dolap ve püsküllü kadife perdelerle tamamlandığında ortaya tam istediğiniz gibi bir görünüm çıkacaktır. En güzel sonucu almak için döşemelerin ve duvarları da böyle bir takıma uyum sağlayacak şekilde ayarlamalısınız.

Altın Yaldızlı Koltuk Takımı Modelleri

altin-yaldizli-koltuk-takimi-modelleri1

altin-yaldizli-koltuk-takimi-modelleri2

Sütlü kahverengi parkelerle döşenmiş beyaz duvarlı salonunuza beyaz tüller asın. Ortaya kenarları mavi, ortası krem rengi bir halı serin ve etrafına lacivert döşemelik kumaşla kaplanmış bir altın yaldızlı koltuk takımı yerleştirin. Mobilyalarınızın üstüne varaklarıyla uyumlu yastıklar, halının ortasına da tablası mermerden yapılmış bir altın varaklı sehpa yerleştirin. Uygun köşelere aynı sehpadan bir-iki tane daha serpiştirin ve duvarlara konsepte uygun birkaç tablo asın. Ortaya hayal ettiğinizden de güzel bir görünüm çıkacaktır. Böyle bir mekanda misafirlerinizle birlikte oturmak ve konuklarınızın kahvelerini güzel sehpalarınızın üstünde servis etmek hoşunuza gidecek.

altin-yaldizli-koltuk-takimi-modelleri3

altin-yaldizli-koltuk-takimi-modelleri5

altin-yaldizli-koltuk-takimi-modelleri6

Klasik dekorasyon stilleri dekorasyonda rahat ve spor bir havayı sevenlerin tercih ettiği bir model değildir fakat sevenleri de çoktur. Geniş ve yüksek salonları olan büyük evlerde daha da güzel duran bu tarz mobilyaları mobilya mağazalarında ve internetteki web sitelerinde bulabilirsiniz. Standart bir apartman dairesinde yaşıyor olmanız klasik tarz dekorasyondan mahrum kalmanız için sebep değil; daha küçük hacimli parçaları tercih ederek salonunuzda bu görünümü sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu