Tepe Home Ofis Mobilya Modelleri

Tepe Home Ofis Mobilya Modelleri

1997 yılında kurulan Tepe Home Mobilya, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve Kuzey Kıbrıs’ta yaklaşık 30 mağazada hizmet vermektedir. Tepe Home Mobilya’nın çok geniş bir ürün yelpazesi vardır ve bir evin veya iş yerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak mobilya ve aksesuar ana grupları altında üretim yapmaktadır.

Tepe Home Mobilya ofisler için çok amaçlı hizmet vermektedir. Ofisler için fonksiyonelliği ön planda olan masalar, sandalyeler, kitaplıklar veya çalışma ile toplantı alanları yaratmakta, danışmanlık ve üretim hizmeti vermektedir. Ofis dekorasyonu için gerekli olan tüm ekipman şirket tarafından sunulmaktadır.

Tepe Home Ofis Mobilya Modelleri

Tepe Home Çalışma Masası

Tepe Home Ofis Mobilya Modelleri

Tepe Home Çoklu L Masa

Tepe Home Mobilya oldukça farklı çizgilerde tasarladığı masalar, sehpalar, ofis dolapları, toplantı masaları farklı konsept ofis ortamları oluşturmak veya ofislerini yenilemek isteyenler için mükemmel çözümler üretmiş.

Tepe Home Ofis Mobilya Modelleri

Tepe Home Toplantı Masası

Tepe Home Ofis Mobilya Modelleri

Tepe Home Derin Etajer Dolaba Binmeli Masa

Müşteri odaklı üretim ve satış yapmaya özen gösteren Tepe Home Mobilya fiyatları oldukça makul düzeylerdedir. Firma düzenlediği indirim kampanyalarıyla da mobilya fiyatlarını ister taksit ister peşin olarak daha satın alınabilir hale getirmektedir.

Tepe Home Ofis Mobilya Modelleri

Tepe Home Toplantı Bitişli Çalışma Masası

Tepe Home Ofis Mobilya Modelleri

Tepe Home Çalışma Masası

Tepe Home Ofis Mobilya Modelleri

Tepe Home 4 Kişilik Çalışma Adası

One thought on “Tepe Home Ofis Mobilya Modelleri”

  1. Beyaz vazolar super ya! Bunlarin fiyatlari ne kadar? Birde hollanda ya posta ile gonderebilirmisiniz? Super bayildim. Tek bunlara bayilmadim super urunler var! Mail atarsaniz sevinirim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açık Renkli Ofis Mobilyaları
Büro Mobilyası

Açık Renkli Ofis Mobilyaları Çalışanlara Enerji Veriyor!

Açık renkli ofis mobilyalarının çalışanları daha çok motive ettiğini biliyor muydunuz? İşte ofis mobilyalarının göz ardı ettiğimiz sırları! Çalışma hayatı sabır gerektiren ve zorlu bir süreçtir. Çalışan insanlar zamanlarının büyük bir kısmını işlerine ayırdığı için genellikle mutlu değildir. Bir çalışanın mutlu olması için ya sevdiği işi yapması ya da çalışma koşullarının kaliteli olması gerekir. Bu […]

Devamını oku
Büro Mobilyası

Ofis Ve Bürolar İçin Dekorasyon Tavsiyeleri

Özellikle yeni taşınılan ofis ve büroların dekorasyon işlemlerini gerçekleştirirken etrafınızdaki hemen herkes fikir belirterek tasarım aşamasına müdahil olmaya çalışabilir. Ancak şu bir gerçek ki, bir ofisin nasıl tasarlanması gerektiğini en iyi o ofiste çalışanlar bilir. Neticede hem kullanışlı, hem şık, hem de firmanın kurumsallığını temsil edecek olan kaliteli mobilyaları belirlerken titiz davranmaktan zarar gelmeyecektir. Ofis […]

Devamını oku
Büro Mobilyası

Ofis ve Büro Dekorasyonu Fikirleri

Ofis ve Büro Dekorasyonu Misafirlerinizi ağırlayacağınız, müşterilerinizle iş anlaşmaları yapacağınız ofislerin şık bir tasarıma sahip olması sandığınızdan daha fazla önem taşır. Derme çatma bir ofis ortamına kimse güvenmeyeceği için, itibarınızı ve müşterinin gözündeki yerinizi sağlamlaştırmak adına büro dekorasyonuna ayrı bir özen göstermenizde fayda olacaktır. İhtişamı ve lüksü simgeleyen cam ve parlak metalden yapılma figürleri çalışma […]

Devamını oku