Selen Koltuk Yan Sehpa

Selen Koltuk Yan Sehpa

SELEN model ürünün son tasarımlarından biridir. Selen Koltuk Yan Sehpa ev ve ofisinizde son derece modern ve estetik bir tasarıma sahiptir. Ürün amacına uygun ölçülerde üretilmiştir.

GÖVDE ve RAFLAR: 18 mm 1. Sınıf suntalam levhadan üretilmiştir.

Ürün Bilgileri
Yükseklik: 60
Genişlik: 52
Derinlik: 20

KURULUM : Ürün içerisinde yer alan kurulum şeması ve montaj sıralaması takip edildiği sürece, hiçbir ustalık gerektirmeden tek bir tornavida ile basitçe defalarca kurulup sökülebilir. Kutu içerisinde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur.

MALZEME : İmalat ve montaj için kullanılan malzemelerin tamamı 1. Kalite ve TSE belgeli malzemelerdir. Bu sebepten dolayı çok uzun yıllan sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

SERTİFİKALAR: Ürünün imalatında kullanılan tüm malzemeler Avrupa standartlarına sahiptir. Kesinlikle kanserojen maddeler içermez.

ÜRÜN GARANTİSİ: İmalat ve malzeme hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

KARGO TESLİMATI: Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tutanağı tutturularak kargo firmasına iade edilir.

KARGO HATASI SEBEBİYLE HASAR GÖREN TÜM ÜRÜNLER FİRMA TARAFINDAN ÜCRETSİZ OLARAK DEĞİŞTİRELECEKTİR.

2 thoughts on “Selen Koltuk Yan Sehpa

  1. bu sehpayı kullanıyorum, herkese tavsiye ederim.

  2. Bu sehpalar gerçekten çok kullanşlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açık Renkli Ofis Mobilyaları
Büro Mobilyası

Açık Renkli Ofis Mobilyaları Çalışanlara Enerji Veriyor!

Açık renkli ofis mobilyalarının çalışanları daha çok motive ettiğini biliyor muydunuz? İşte ofis mobilyalarının göz ardı ettiğimiz sırları! Çalışma hayatı sabır gerektiren ve zorlu bir süreçtir. Çalışan insanlar zamanlarının büyük bir kısmını işlerine ayırdığı için genellikle mutlu değildir. Bir çalışanın mutlu olması için ya sevdiği işi yapması ya da çalışma koşullarının kaliteli olması gerekir. Bu […]

Devamını oku
Büro Mobilyası

Ofis Ve Bürolar İçin Dekorasyon Tavsiyeleri

Özellikle yeni taşınılan ofis ve büroların dekorasyon işlemlerini gerçekleştirirken etrafınızdaki hemen herkes fikir belirterek tasarım aşamasına müdahil olmaya çalışabilir. Ancak şu bir gerçek ki, bir ofisin nasıl tasarlanması gerektiğini en iyi o ofiste çalışanlar bilir. Neticede hem kullanışlı, hem şık, hem de firmanın kurumsallığını temsil edecek olan kaliteli mobilyaları belirlerken titiz davranmaktan zarar gelmeyecektir. Ofis […]

Devamını oku
Büro Mobilyası

Ofis ve Büro Dekorasyonu Fikirleri

Ofis ve Büro Dekorasyonu Misafirlerinizi ağırlayacağınız, müşterilerinizle iş anlaşmaları yapacağınız ofislerin şık bir tasarıma sahip olması sandığınızdan daha fazla önem taşır. Derme çatma bir ofis ortamına kimse güvenmeyeceği için, itibarınızı ve müşterinin gözündeki yerinizi sağlamlaştırmak adına büro dekorasyonuna ayrı bir özen göstermenizde fayda olacaktır. İhtişamı ve lüksü simgeleyen cam ve parlak metalden yapılma figürleri çalışma […]

Devamını oku