Rustik Mobilya Modelleri

Rustik Mobilya Modelleri

Rustik mobilya kırsal yaşamı hatırlatan rustik tarz dekorasyon konseptleri arasında da farklı bir yer tutuyor. Evin herhangi bir alanında rahatlıkla uygulanabilir.

Rustik mobilya modellerinin doğala yakın olması açısından kahverengi, yeşil, saman, paslı renkler yani doğada mevcut olan temel renkleri kullanabilirsiniz. Yine ahşap mobilyalar, kireç duvarlar, taş veya tuğla görünümü kullanabilirsiniz.

Rustik Mobilya Modelleri
Rustik tarz döşenmiş salon

rustik-mobilya-modelleri2

rustik-mobilya-modelleri3

Eski mobilyalarınızı renk mozaiği kapsayan bir bezle kaplayabilir, kırsal motifli veya pastel tonlardaki minderlerle daha da sıcak bir görüntü sağlanabilir.

Salonda bulunacak bir şömine bu ortamı daha da rustik hale getirecektir. Gaz lambası, antika aksesuarlar, ahşap orta masa, eski görünümlü bir duvar saati de işinizi kolaylaştıracaktır.

rustik-mobilya-modelleri4

rustik-mobilya-modelleri5

rustik-mobilya-modelleri6

Rustik mobilya modellerini yatak odası dekorasyonunda da kullanmak mümkün. Yatak, şifonyer ve komidinden oluşan rüstik yatak odası takımı ve bunlara uygun halı, yatak odanıza sımsıcak bir hava verecektir.

rustik-mobilya-modelleri7

rustik-mobilya-modelleri8

rustik-mobilya-modelleri9

Rustik mobilya bulmak konusunda zorlanıyorsanız antika dükkanları gezmeniz faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri

Küçük Ev Dekorasyonu. Küçük sıcak huzurlu bir ev herkesin hayaldir. Lakin söz konusu küçük ev dekorasyonu ise bu tip küçük evlerin büyük sorunları olabilir. Bu makalemiz de sizlere küçük ev dekorasyonu nasıl yapılmalı anlatmaya çalışacağız. Çekirdek aile kavramı ile büyütülen bizlerin bazen bütçe bazen ise modern hayatın baskısı ile küçük evler de yaşamaya mecbur kaldığımız […]

Devamını oku
Dekorasyon

Country Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Bu makalemizde country dekorasyon nedir ve country dekorasyon nasıl yapılır gibi soruların cevabını birlikte bulacağız. Kısaca makalemizin amacı country dekorasyon nasıl olmalı anlatmak umarım başarılı oluruz. Country tarzı dekorasyon nedir? Aslına bakarsanız bu dekorasyon türünü kısaca özetlemek gerekirse eskitme yönetimi ile yapılan dekorasyon türü diyebiliriz. Bu dekorasyon türünde yeni mobilyalar eskitme yönetimi ile kullanılır. Böylece […]

Devamını oku
Dekorasyon

Antre ve Giriş Dekorasyonu Örnekleri

Antre Dekorasyonu Biz insanlar da ilk intiba denilen kavram çok önemlidir. Başka bir insan ile tanıştığımızda ya da yeni bir mekan keşfettiğimizde o kişi ve o mekan ile ilk fikrimiz ne olur ise bu fikir bir ömür kolay kolay değişmez. Bu sebeple şahsi fikrim olarak bir ev için ya da işletme için ilk dekorasyon yapılması […]

Devamını oku