Yararlı BilgilerYatak Odası

Modern Yatak Odası Dekorasyonu

REKLAM
X

Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Ev mobilya dekorasyonunda genellikle kafalarda bir sıralama vardır. Önce salon dekorasyonu, sonra mutfak ve banyo dekorasyonu en sona ise yatak odası dekorasyonu gelir. Farklı sebepler nedeniyle ertelenen yatak odası dekorasyonu konusu aslında ilk sırada olmalıdır. Çünkü günün başlangıcı ve bitişi hep bu mekanda olmaktadır. Aslında günümüzün en fazla zamanını geçirdiğimiz yatak odalarında rahatlık ve huzur öğeleri ön plana alarak mobilya seçimi yapılması beden ve ruh sağlığımız açısından son derece önemlidir.

Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odası yapılacak odanın seçiminde titiz davranılmalıdır. Evin en sessiz ve en uzak odası yatak odası için uygundur.

Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odasını fazla eşyalarla doldurmamaya özen gösterilmelidir. Eğer görülmeye değer bir manzara varsa pencere ile yatak karşılıklı olmalıdır. Yatağınızın yerini seçerken yatanların ve yatağı toplayanların rahatlığını düşünülmelidir. Karyolanızı duvara yaslanmak zorundaysanız, dış duvarlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Zira kışın dış duvarlar iç duvarlara nazaran birkaç derece daha soğuk olur.

Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Minimalist Yatak Odası Dekorasyonu

Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Yatağınızı yerleştirdikten sonra dolap ve diğer gerekli gördüğünüz eşyalar yerleştirilmelidir. Yatak odası mobilyalarını yerleştirmeden önce odanın ölçüleri alınıp bir kağıda yazılmalı, eşyaların yerleşimi kağıt üzerinde yapılmalıdır. Böylece ağır eşyaların yerlerini defalarca değiştirmekten kurtulmuş olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. yatak odaları çok güzel dekore edilmiş bu tip yatak odası dekorasyonu için bol para ve büyükçe bir yatak odası gerekli..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu