Klasik Tarz Yemek Odası Dekorasyonu

Klasik Tarz Yemek Odası Dekorasyonu

Günümüzde en çok tercih edilenin modern tarz dekorasyon olduğu düşünülse de, klasik tarz ihtişamı ve lüksü çağrıştırdığı için popülerliğini korumaktadır. Eve kişilik katan klasik tarzdaki yemek odası modelleri çok zengin model seçeneğine sahiptir. Klasik tarzdaki yemek odalarında vazgeçilmezlerden biriside kristal avizelerdir. Yemek masasına doğru sarkan kristal avizeler klasik tarz yemek odalarında ilgi odağı olmaktadır. Yemek odanızda klasik ve görkemli bir hava esmesini istiyorsanız yemek masası ve avizelere çok önem vermelisiniz.

Klasik Tarz Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odasını klasik tarzda dekore edecekseniz yemek masasının etrafında diğer eşyaları geliştirmelisiniz. Mobilyaların ahşap ve el işçiliği ile yapılmış detaylı figürlerden oluşmasına özen göstermelisiniz. El işçiliği mobilya bulmak günümüzde zorlaşsa da az bulunan şeylerin daha değerli olduğu unutulmamalıdır. Ceviz ağacından yapılma el oyması yemek takımı çoğu insanın sahip olamayacağı kadar yüksek fiyatlara satılmaktadır.

klasik-tarz-yemek-odasi-dekorasyonu2

klasik-tarz-yemek-odasi-dekorasyonu3

Kıvrımlı hatlara sahip kumaş kaplı sandalyeler ile yemek masası desteklenmelidir. Yemek odasında kullanılan aksesuarlarda çok önemlidir. Şamdanlar çok önemli olup metal veya camdan olanları seçilebilir. Bakır, bronz ve gümüş objeler ise yemek odasına ayrı bir şıklık ve zenginlik katacaktır.

klasik-tarz-yemek-odasi-dekorasyonu4

klasik-tarz-yemek-odasi-dekorasyonu5

Yemek odasında masanın hemen üstüne konulan kristal avizeler klasik tarzın vazgeçilmezlerinden olsa da son yıllarda tasarımcıların geliştirdiği yeni modellerde seçenekler arasındadır. Klasik tarz bozulmadan birkaç küçük detayda değişiklik yapılarak üretilen modern aydınlatma sistemleri de klasik tarz yemek odasında uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir.

klasik-tarz-yemek-odasi-dekorasyonu6

Klasik mobilya fiyatları markasına, modeline ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Mobilya firmalarının indirim kampanyalarından uygun fiyatlara mobilya satın alma imkanı bulunmaktadır.

One thought on “Klasik Tarz Yemek Odası Dekorasyonu”

  1. klasik tarz mobilya her zaman favorim eve ço klas bir bir hava veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri

Küçük Ev Dekorasyonu. Küçük sıcak huzurlu bir ev herkesin hayaldir. Lakin söz konusu küçük ev dekorasyonu ise bu tip küçük evlerin büyük sorunları olabilir. Bu makalemiz de sizlere küçük ev dekorasyonu nasıl yapılmalı anlatmaya çalışacağız. Çekirdek aile kavramı ile büyütülen bizlerin bazen bütçe bazen ise modern hayatın baskısı ile küçük evler de yaşamaya mecbur kaldığımız […]

Devamını oku
Dekorasyon

Country Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Bu makalemizde country dekorasyon nedir ve country dekorasyon nasıl yapılır gibi soruların cevabını birlikte bulacağız. Kısaca makalemizin amacı country dekorasyon nasıl olmalı anlatmak umarım başarılı oluruz. Country tarzı dekorasyon nedir? Aslına bakarsanız bu dekorasyon türünü kısaca özetlemek gerekirse eskitme yönetimi ile yapılan dekorasyon türü diyebiliriz. Bu dekorasyon türünde yeni mobilyalar eskitme yönetimi ile kullanılır. Böylece […]

Devamını oku
Dekorasyon

Antre ve Giriş Dekorasyonu Örnekleri

Antre Dekorasyonu Biz insanlar da ilk intiba denilen kavram çok önemlidir. Başka bir insan ile tanıştığımızda ya da yeni bir mekan keşfettiğimizde o kişi ve o mekan ile ilk fikrimiz ne olur ise bu fikir bir ömür kolay kolay değişmez. Bu sebeple şahsi fikrim olarak bir ev için ya da işletme için ilk dekorasyon yapılması […]

Devamını oku