Ev Dekoru

Klasik Tarz Yemek Odası Dekorasyonu

REKLAM
X

Klasik Tarz Yemek Odası Dekorasyonu

Günümüzde en çok tercih edilenin modern tarz dekorasyon olduğu düşünülse de, klasik tarz ihtişamı ve lüksü çağrıştırdığı için popülerliğini korumaktadır. Eve kişilik katan klasik tarzdaki yemek odası modelleri çok zengin model seçeneğine sahiptir. Klasik tarzdaki yemek odalarında vazgeçilmezlerden biriside kristal avizelerdir. Yemek masasına doğru sarkan kristal avizeler klasik tarz yemek odalarında ilgi odağı olmaktadır. Yemek odanızda klasik ve görkemli bir hava esmesini istiyorsanız yemek masası ve avizelere çok önem vermelisiniz.

Klasik Tarz Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odasını klasik tarzda dekore edecekseniz yemek masasının etrafında diğer eşyaları geliştirmelisiniz. Mobilyaların ahşap ve el işçiliği ile yapılmış detaylı figürlerden oluşmasına özen göstermelisiniz. El işçiliği mobilya bulmak günümüzde zorlaşsa da az bulunan şeylerin daha değerli olduğu unutulmamalıdır. Ceviz ağacından yapılma el oyması yemek takımı çoğu insanın sahip olamayacağı kadar yüksek fiyatlara satılmaktadır.

klasik-tarz-yemek-odasi-dekorasyonu2

klasik-tarz-yemek-odasi-dekorasyonu3

Kıvrımlı hatlara sahip kumaş kaplı sandalyeler ile yemek masası desteklenmelidir. Yemek odasında kullanılan aksesuarlarda çok önemlidir. Şamdanlar çok önemli olup metal veya camdan olanları seçilebilir. Bakır, bronz ve gümüş objeler ise yemek odasına ayrı bir şıklık ve zenginlik katacaktır.

klasik-tarz-yemek-odasi-dekorasyonu4

klasik-tarz-yemek-odasi-dekorasyonu5

Yemek odasında masanın hemen üstüne konulan kristal avizeler klasik tarzın vazgeçilmezlerinden olsa da son yıllarda tasarımcıların geliştirdiği yeni modellerde seçenekler arasındadır. Klasik tarz bozulmadan birkaç küçük detayda değişiklik yapılarak üretilen modern aydınlatma sistemleri de klasik tarz yemek odasında uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir.

klasik-tarz-yemek-odasi-dekorasyonu6

Klasik mobilya fiyatları markasına, modeline ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Mobilya firmalarının indirim kampanyalarından uygun fiyatlara mobilya satın alma imkanı bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. klasik tarz mobilya her zaman favorim eve ço klas bir bir hava veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu