Küçük Banyo Dekorasyonu

Küçük Banyo Dekorasyonu

Küçük Banyo Dekorasyonu

Küçük banyolarınızı doğru dekorasyon ile daha sıcak ve kullanışlı alanlar haline dönüştürebilirsiniz. Bunun için yatarak banyo keyfi yapmaya yarayan küvetten vazgeçmeniz yeterli olacak. Küvet yerine duşakabin ile banyonuzun bir kenarını harika bir duş alma alanına çevirmeniz mümkün.

Küçük Banyo Dekorasyonu
Küçük Banyo Dekorasyonu

Küçük banyolarda banyo dolabı da duvara monte edildiğinden çok fazla sorun değildir. Bu tip banyolar için geniş raflı dolaplar yerine üst üste uzun raflı dolaplar seçebilirsiniz. Gömme dolap kullanımı banyoda alan kazanmanız için bir alternatif olabilir.

Küçük Banyo Dekorasyonu
Küçük Banyo Dekorasyonu

Lavabo seçerken enine geniş lavaboları seçmeniz de kullanım alanınızı genişletecektir. Bunun yanında lavaboya yaklaşan musluklar alarak dışarıya su taşmasını engelleyebilirsiniz. Tuvaletten yer kazanmak için duvar içi rezervuar sistemi kullanılabilir.

Küçük banyoların temizlenmesi oldukça kolay olması ayrı bir avantajdır. Klozetin üstündeki boşluğu havluluk olarak kullanmanız size oldukça fazla yer açacaktır.

Küçük banyolarda açık tonlar kullanılması banyoyu hem geniş hem de ferah gösterecektir. Ayrıca, ayna kullanımı da son derece önemlidir. Banyonuza vazo içinde çiçekler koymanız canlı bir hava verecektir.

Küçük Banyo Dekorasyonu
Küçük Banyo Dekorasyonu

One thought on “Küçük Banyo Dekorasyonu”

  1. Eski evimizin banyosu küçüktü epeyce sıkıntı çektik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Banyo

Banyo Dekorasyonu Banyonuzu Farklılaştırır

Banyo Dekorasyonu Her konuda yapmamız gerektiği gibi; banyo dekorasyonu alanında da, farkımızı daima koymalıyız. Sıradanlıklara tahammülü olmayanların, en güzel fikirleri üreterek, diledikleri gibi değişik tasarımlara eriştiği dekorasyon alanında, her zaman eşsiz bir özen söz konusudur. Evinizin gizli alanı olan banyonuzda, ailenizin hoşuna gidecek küçük değişiklikler ve yenilikler yaparak, daima farklılığınızı ön planda tutabilirsiniz. Birbirinden değişik […]

Devamını oku
Dekorasyon

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri

Küçük Ev Dekorasyonu. Küçük sıcak huzurlu bir ev herkesin hayaldir. Lakin söz konusu küçük ev dekorasyonu ise bu tip küçük evlerin büyük sorunları olabilir. Bu makalemiz de sizlere küçük ev dekorasyonu nasıl yapılmalı anlatmaya çalışacağız. Çekirdek aile kavramı ile büyütülen bizlerin bazen bütçe bazen ise modern hayatın baskısı ile küçük evler de yaşamaya mecbur kaldığımız […]

Devamını oku
Dekorasyon

Country Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Bu makalemizde country dekorasyon nedir ve country dekorasyon nasıl yapılır gibi soruların cevabını birlikte bulacağız. Kısaca makalemizin amacı country dekorasyon nasıl olmalı anlatmak umarım başarılı oluruz. Country tarzı dekorasyon nedir? Aslına bakarsanız bu dekorasyon türünü kısaca özetlemek gerekirse eskitme yönetimi ile yapılan dekorasyon türü diyebiliriz. Bu dekorasyon türünde yeni mobilyalar eskitme yönetimi ile kullanılır. Böylece […]

Devamını oku