İdeal Çalışma Odası İçin Öneriler

Dersleriniz, ödevleriniz veya işiniz için evinizde bir ev ofisi oluşturmayı düşünüyorsanız verimli sonuçlar almak için ideal çalışma odası ortamını oluşturmanızda fayda var. İşte bu konuda size faydalı olabilecek birkaç fikir:

Çalışma masasının varsa doğayı, yeşili gören bir yere konumlandırılmasında fayda var. Böyle bir imkanınız yoksa çalışma odasına bitkiler koyun veya güzel bir doğa fotoğrafı asın. Bu daha keyifli bir şekilde çalışmanızı sağlayacak.

İdeal Çalışma Odası İçin Öneriler

ideal-calisma-odasi-02

ideal-calisma-odasi-03

ideal-calisma-odasi-04

ideal-calisma-odasi-05

Masa başında, bilgisayar karşısında uzun saatler geçirecekseniz kaliteli, sağlıklık, sırtınızı ve belinizi en iyi konumda tutacak, sizi rahat ettirecek bir çalışma koltuğu alın.

Mekan veya alan küçükse dekoratif duvar rafları ve/veya kutular kullanarak gerekli eşyaların elinizin altında olmasını ve dikkatinizi dağıtacak dağınık bir görünüm yaratmasını önleyebilirsiniz.

ideal-calisma-odasi-06

ideal-calisma-odasi-07

ideal-calisma-odasi-08

ideal-calisma-odasi-09

ideal-calisma-odasi-10

İçinizi açacak ufak tefek süs eşyaları kullanın ama ortamı gözünüzü yorup dikkatinizi dağıtacak bir aksesuar kalabalığına da boğmayın.

Kolay açılan çekmeceli üniteler işinizi kolaylaştırır.

ideal-calisma-odasi-11

ideal-calisma-odasi-12

Şeffaf saklama kutuları aradığınız şeyleri daha kolay bulmanızı sağlar.

İdeal çalışma odası dikkat dağıtmamalı, huzur vermeli ve yaratıcılığı körüklemelidir; eşya seçimi yaparken bunları dikkate alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açık Renkli Ofis Mobilyaları
Büro Mobilyası

Açık Renkli Ofis Mobilyaları Çalışanlara Enerji Veriyor!

Açık renkli ofis mobilyalarının çalışanları daha çok motive ettiğini biliyor muydunuz? İşte ofis mobilyalarının göz ardı ettiğimiz sırları! Çalışma hayatı sabır gerektiren ve zorlu bir süreçtir. Çalışan insanlar zamanlarının büyük bir kısmını işlerine ayırdığı için genellikle mutlu değildir. Bir çalışanın mutlu olması için ya sevdiği işi yapması ya da çalışma koşullarının kaliteli olması gerekir. Bu […]

Devamını oku
Büro Mobilyası

Ofis Ve Bürolar İçin Dekorasyon Tavsiyeleri

Özellikle yeni taşınılan ofis ve büroların dekorasyon işlemlerini gerçekleştirirken etrafınızdaki hemen herkes fikir belirterek tasarım aşamasına müdahil olmaya çalışabilir. Ancak şu bir gerçek ki, bir ofisin nasıl tasarlanması gerektiğini en iyi o ofiste çalışanlar bilir. Neticede hem kullanışlı, hem şık, hem de firmanın kurumsallığını temsil edecek olan kaliteli mobilyaları belirlerken titiz davranmaktan zarar gelmeyecektir. Ofis […]

Devamını oku
Büro Mobilyası

Ofis ve Büro Dekorasyonu Fikirleri

Ofis ve Büro Dekorasyonu Misafirlerinizi ağırlayacağınız, müşterilerinizle iş anlaşmaları yapacağınız ofislerin şık bir tasarıma sahip olması sandığınızdan daha fazla önem taşır. Derme çatma bir ofis ortamına kimse güvenmeyeceği için, itibarınızı ve müşterinin gözündeki yerinizi sağlamlaştırmak adına büro dekorasyonuna ayrı bir özen göstermenizde fayda olacaktır. İhtişamı ve lüksü simgeleyen cam ve parlak metalden yapılma figürleri çalışma […]

Devamını oku