Ev DekoruYararlı Bilgiler

Ev Dekorasyon Tüyoları

Ev Dekorasyon Tüyoları

Yeni ev fikirleri, yeni heyecanlar, yeni arayışlar, yeni keşifler… Ev dekorasyonu ile ilgili özel ve farklı dokunuşlar mı arıyorsunuz? Ev dekorasyonu kolay gözüken ama oldukça zor ve zahmetli bir uğraştır. Buna uğraş demiyelim, tamamen bir tutkudur. Bu tutkunun içinde modern veya klasik dekorasyonlar yer almakta. Ayrıca tezat sanatının ustaca kullanıldığı; modern ve klasik dokunuşlardan nasibini almış, ev dekorasyonları da görmek mümkün.

Bir evin dekorasyonuna başlamadan önce, ne istediğinizi bilmelisiniz. “Nasıl bir evim olsun?” bu soruya kesin sonuca ulaştığınız zaman, evinizin dekoruna başlamak için hiç bir engel kalmıyacaktır. Öncelikle duvarlarınızda hakim olan rengi ve duvar kağıtlarını belirlemelisiniz. Açık tonlarda bir duvar rengi seçebilir, sadece belirli kısımlarda; kırmızı, mor ve türevi renkler kullanabilirsiniz. Daha sonra mobilya seçimi yapabilirisiniz. Yeni nesil, kullanışlı, fonksiyonel mobilyalar seçerek; dar alanlarda bile geniş kullanım alanlarına sahip olabilirsiniz. Bu sene gözümüze en çok takılan modeller arasında, kıvrımlı ve yuvarlak çizgilere sahip oturma grupları mevcut. Çeşitli ev dekorasyonu firmaları tarafından, uzmanlarca ince ayrıntılarına kadar tasarlanan bu ürünler kesinlikle tercihiniz olmalı. Ödeme kolaylıkları ve taksit imkanları ile de bütçelere uygun oturma grubu modelleri bulmanız mümkün. Bir televizyon ünitesi, kitaplık ve aydınlatma modelleri de kullanarak son derece hoş ve şık bir eve sahip olabilirsiniz.

Evinizde yer vericeğiniz: mobilyalar, aksesuarlar, renkler ve aydınlatmalar birbirini tamamlamalıdır. Bu tamamlamayı sadece uyum olarak düşünmeyin. Birbirine uyumsuz parçalar ile gerçek uyumu yakalayan, ev dekorasyonu modelleri ile karşılaşmanız kaçınılmaz… Evinizde ki uyumu yakaladıktan sonra, o evin artık keyfini çıkartmanın vakti gelmiştir. Bir bahçeniz de varsa eğer; yaz gecelerinde, tadından yenmez bir keyif sizi bekliyor demektir.

Evinizin dekorasyonunu değiştirmekten korkuyorsanız, herşeyin birbirine karışıcağını düşünüyorsanız; Hafta içleri Kanal D ekranlarında, saat 14.30’da yayına giren Evim Şahane programına başvurup şansınızı deneyebilirsiniz. Şimdi, vakit kaybetmeden; evim şahane başvuru formunu doldurun.

Keyifli dekorlar…

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yazıyı çok beğendim, ev dekorasyonu yapıcak arkadaşlarımızın okuması gerek. Ufakta olsa birşeyler kapabiliyorsunuz, teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu