Ev Dekorasyon Tüyoları

Ev Dekorasyon Tüyoları

Yeni ev fikirleri, yeni heyecanlar, yeni arayışlar, yeni keşifler… Ev dekorasyonu ile ilgili özel ve farklı dokunuşlar mı arıyorsunuz? Ev dekorasyonu kolay gözüken ama oldukça zor ve zahmetli bir uğraştır. Buna uğraş demiyelim, tamamen bir tutkudur. Bu tutkunun içinde modern veya klasik dekorasyonlar yer almakta. Ayrıca tezat sanatının ustaca kullanıldığı; modern ve klasik dokunuşlardan nasibini almış, ev dekorasyonları da görmek mümkün.

Bir evin dekorasyonuna başlamadan önce, ne istediğinizi bilmelisiniz. “Nasıl bir evim olsun?” bu soruya kesin sonuca ulaştığınız zaman, evinizin dekoruna başlamak için hiç bir engel kalmıyacaktır. Öncelikle duvarlarınızda hakim olan rengi ve duvar kağıtlarını belirlemelisiniz. Açık tonlarda bir duvar rengi seçebilir, sadece belirli kısımlarda; kırmızı, mor ve türevi renkler kullanabilirsiniz. Daha sonra mobilya seçimi yapabilirisiniz. Yeni nesil, kullanışlı, fonksiyonel mobilyalar seçerek; dar alanlarda bile geniş kullanım alanlarına sahip olabilirsiniz. Bu sene gözümüze en çok takılan modeller arasında, kıvrımlı ve yuvarlak çizgilere sahip oturma grupları mevcut. Çeşitli ev dekorasyonu firmaları tarafından, uzmanlarca ince ayrıntılarına kadar tasarlanan bu ürünler kesinlikle tercihiniz olmalı. Ödeme kolaylıkları ve taksit imkanları ile de bütçelere uygun oturma grubu modelleri bulmanız mümkün. Bir televizyon ünitesi, kitaplık ve aydınlatma modelleri de kullanarak son derece hoş ve şık bir eve sahip olabilirsiniz.

Evinizde yer vericeğiniz: mobilyalar, aksesuarlar, renkler ve aydınlatmalar birbirini tamamlamalıdır. Bu tamamlamayı sadece uyum olarak düşünmeyin. Birbirine uyumsuz parçalar ile gerçek uyumu yakalayan, ev dekorasyonu modelleri ile karşılaşmanız kaçınılmaz… Evinizde ki uyumu yakaladıktan sonra, o evin artık keyfini çıkartmanın vakti gelmiştir. Bir bahçeniz de varsa eğer; yaz gecelerinde, tadından yenmez bir keyif sizi bekliyor demektir.

Evinizin dekorasyonunu değiştirmekten korkuyorsanız, herşeyin birbirine karışıcağını düşünüyorsanız; Hafta içleri Kanal D ekranlarında, saat 14.30’da yayına giren Evim Şahane programına başvurup şansınızı deneyebilirsiniz. Şimdi, vakit kaybetmeden; evim şahane başvuru formunu doldurun.

Keyifli dekorlar…

One thought on “Ev Dekorasyon Tüyoları”

  1. Yazıyı çok beğendim, ev dekorasyonu yapıcak arkadaşlarımızın okuması gerek. Ufakta olsa birşeyler kapabiliyorsunuz, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri

Küçük Ev Dekorasyonu. Küçük sıcak huzurlu bir ev herkesin hayaldir. Lakin söz konusu küçük ev dekorasyonu ise bu tip küçük evlerin büyük sorunları olabilir. Bu makalemiz de sizlere küçük ev dekorasyonu nasıl yapılmalı anlatmaya çalışacağız. Çekirdek aile kavramı ile büyütülen bizlerin bazen bütçe bazen ise modern hayatın baskısı ile küçük evler de yaşamaya mecbur kaldığımız […]

Devamını oku
Dekorasyon

Country Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Bu makalemizde country dekorasyon nedir ve country dekorasyon nasıl yapılır gibi soruların cevabını birlikte bulacağız. Kısaca makalemizin amacı country dekorasyon nasıl olmalı anlatmak umarım başarılı oluruz. Country tarzı dekorasyon nedir? Aslına bakarsanız bu dekorasyon türünü kısaca özetlemek gerekirse eskitme yönetimi ile yapılan dekorasyon türü diyebiliriz. Bu dekorasyon türünde yeni mobilyalar eskitme yönetimi ile kullanılır. Böylece […]

Devamını oku
Dekorasyon

Antre ve Giriş Dekorasyonu Örnekleri

Antre Dekorasyonu Biz insanlar da ilk intiba denilen kavram çok önemlidir. Başka bir insan ile tanıştığımızda ya da yeni bir mekan keşfettiğimizde o kişi ve o mekan ile ilk fikrimiz ne olur ise bu fikir bir ömür kolay kolay değişmez. Bu sebeple şahsi fikrim olarak bir ev için ya da işletme için ilk dekorasyon yapılması […]

Devamını oku