Dekoratif Taş Desenli Duvar Kağıtları

Dekoratif Taş Desenli Duvar Kağıtları

Teknolojinin gelişmesiyle duvar kağıtlarında klasik modellerin dışında birçok farklı model, renk ve desende duvar kağıtları üretilmektedir. Dijital baskı sayesinde duvar kağıtları modellerinde taş desenli olanları üretilmektedir. Her dokusu neredeyse birebir taklit edilen dekoratif taş desenli duvar kağıtları gerçeğe çok benzemektedir. Mekana farklı bir hava katan taş desenli duvar kağıtları ev dekorasyonunda çok kullanılmakta ve mekana ayrı bir hava katmaktadır.

Dekoratif Taş Desenli Duvar Kağıtları

Taş desenli duvar kağıtları leke tutmayan ve silinebilir yapısıyla çok kullanışlıdır. Darbelere karşı da dayanıklı üretilebilmektedir. Çok dikkatli incelenmediğinde gerçek taş duvardan farksız bir görüntü sunmaktadır. Bu kağıt modellerinde 3 boyutlu etki yaratılarak üretildiğinden duvara dokunana kadar duvar kağıdı olduğunu anlayamayabilirsiniz.

dekoratif-tas-desenli-duvar-kagitlari2

Modern tarz dekorasyon evinizde TV ünitesinin arkasına kullanacağınız taş desenli duvar kağıdı mekana farklı bir hava katacaktır.

dekoratif-tas-desenli-duvar-kagitlari3

Taş desen duvar kağıtları çok geniş ürün yelpazesine sahip olarak beğeniye sunulmaktadır. Birçok doğal taş gerçeği aratmayacak şekilde taklit edilmiştir.

dekoratif-tas-desenli-duvar-kagitlari4

Balkon ve teras duvarlarında da sıkça kullanılmaktadır. Mermer ve granit gibi hem işçiliği zor hem de maliyeti yüksek işlemler yerine çok ekonomik fiyatlara duvar kağıdı kaplatarak mekanda istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz. Taş desenli duvar kağıdı fiyatları marka ve kalitesine göre farklılık göstermektedir ancak, gerçek taş ve mermer duvara göre daha az maliyetlidir.

dekoratif-tas-desenli-duvar-kagitlari5

Birkaç püf noktasına dikkat ederek kendinizde kolaylıkla duvar kağıdı uygulamasını yapabilirsiniz. Ev dekorasyonu dışında ticari işletmeler tarafından da taş desenli duvar kağıdı kullanılmaktadır.

One thought on “Dekoratif Taş Desenli Duvar Kağıtları”

  1. Taş desenli duvar kağıtları kullanışlı oluyor ancak balkon için düşünüyorsanız kaliteli bir marka tercih etmelisiniz yoksa açık havada kısa zamanda bozuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yararlı Bilgiler

Koltuk Seçmenin Püf Noktaları

Koltuklar ve kanepeler hayatımızda ne kadar önemli bir yer kaplıyor aslında. İşten yorgun argın geldiğinizde kendinizi en sevdiğiniz, en rahat ettiğiniz koltuğa atıp bacaklarınızı uzatmanın keyfini inkar edebilir misiniz örneğin? Ne kadar basit gibi ama bir yandan da ne kadar huzur verici, ne kadar dinlendirici. Koltuk seçerken bazı noktalara dikkat ederseniz daha da keyif verici […]

Devamını oku
Büro Mobilyası Yararlı Bilgiler

İdeal Çalışma Odası İçin Öneriler

Dersleriniz, ödevleriniz veya işiniz için evinizde bir ev ofisi oluşturmayı düşünüyorsanız verimli sonuçlar almak için ideal çalışma odası ortamını oluşturmanızda fayda var. İşte bu konuda size faydalı olabilecek birkaç fikir: Çalışma masasının varsa doğayı, yeşili gören bir yere konumlandırılmasında fayda var. Böyle bir imkanınız yoksa çalışma odasına bitkiler koyun veya güzel bir doğa fotoğrafı asın. […]

Devamını oku
Yararlı Bilgiler

Ev Dekorasyonunda Renklerin Anlamı

Dekorasyonda renkler önemli yer tutmaktadır. Evinizi dekore ederken doğru renkleri kullanarak kendi zevkinizi yansıtabilirsiniz. Sevdiğiniz rengi bazen yatak odasında veya oturma odasında kullanarak bir konsept oluşturabilirsiniz. Dekorasyonda kullanılan her rengin bir anlamı vardır ve beğendiğiniz rengin anlamının ne olduğunu merak ediyorsanız işte size bazı ipuçları. Kırmızı Renk Dekorasyon Kırmızı rengin çağrıştırdıkları tehlike, sıcaklık, macera, iyimserlik, […]

Devamını oku