Yararlı Bilgiler

Dekoratif Taş Desenli Duvar Kağıtları

Dekoratif Taş Desenli Duvar Kağıtları

Teknolojinin gelişmesiyle duvar kağıtlarında klasik modellerin dışında birçok farklı model, renk ve desende duvar kağıtları üretilmektedir. Dijital baskı sayesinde duvar kağıtları modellerinde taş desenli olanları üretilmektedir. Her dokusu neredeyse birebir taklit edilen dekoratif taş desenli duvar kağıtları gerçeğe çok benzemektedir. Mekana farklı bir hava katan taş desenli duvar kağıtları ev dekorasyonunda çok kullanılmakta ve mekana ayrı bir hava katmaktadır.

Dekoratif Taş Desenli Duvar Kağıtları

Taş desenli duvar kağıtları leke tutmayan ve silinebilir yapısıyla çok kullanışlıdır. Darbelere karşı da dayanıklı üretilebilmektedir. Çok dikkatli incelenmediğinde gerçek taş duvardan farksız bir görüntü sunmaktadır. Bu kağıt modellerinde 3 boyutlu etki yaratılarak üretildiğinden duvara dokunana kadar duvar kağıdı olduğunu anlayamayabilirsiniz.

dekoratif-tas-desenli-duvar-kagitlari2

Modern tarz dekorasyon evinizde TV ünitesinin arkasına kullanacağınız taş desenli duvar kağıdı mekana farklı bir hava katacaktır.

dekoratif-tas-desenli-duvar-kagitlari3

Taş desen duvar kağıtları çok geniş ürün yelpazesine sahip olarak beğeniye sunulmaktadır. Birçok doğal taş gerçeği aratmayacak şekilde taklit edilmiştir.

dekoratif-tas-desenli-duvar-kagitlari4

Balkon ve teras duvarlarında da sıkça kullanılmaktadır. Mermer ve granit gibi hem işçiliği zor hem de maliyeti yüksek işlemler yerine çok ekonomik fiyatlara duvar kağıdı kaplatarak mekanda istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz. Taş desenli duvar kağıdı fiyatları marka ve kalitesine göre farklılık göstermektedir ancak, gerçek taş ve mermer duvara göre daha az maliyetlidir.

dekoratif-tas-desenli-duvar-kagitlari5

Birkaç püf noktasına dikkat ederek kendinizde kolaylıkla duvar kağıdı uygulamasını yapabilirsiniz. Ev dekorasyonu dışında ticari işletmeler tarafından da taş desenli duvar kağıdı kullanılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Taş desenli duvar kağıtları kullanışlı oluyor ancak balkon için düşünüyorsanız kaliteli bir marka tercih etmelisiniz yoksa açık havada kısa zamanda bozuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu