Banyo

Dayanıklı Corian Lavabo Modelleri

REKLAM
X

Corian Lavabo Modelleri DuPont şirketi tarafından geliştirilen ve akla gelebilecek hemen her yüzeyde kullanılabilen Corian materyalinden imal edilen lavabo modelleri bulundukları banyoları yalnızca dış görünüş açısından güzelleştirmekle yetinmiyor, kullanışlılığıyla da tercih sebebi haline geliyor. Banyolarınızda oldukça dayanıklı olan Corian lavabo modellerini kullanarak sizler de uzun yıllar boyu bir daha lavabo yenilemek zorunda kalmadan banyo dekorasyonunu şık bir dokunuşla tamamlayabilirsiniz.

Dayanıklı Corian Lavabo Modelleri
Küçük banyo için corian lavabo

Kompozit bir materyal olan Corian, banyo dekorasyonlarının vazgeçilmez öğeleri arasında yer almayı başarmış olsa da evin hemen her köşesinde kullanılabilir. Mutfak tezgâhları ve mutfak lavaboları da buna dâhil. Bu suni taş, doğal mineraller ve akrilik reçinelerin bir araya getirilmesiyle meydana gelir. Daha sonra farklı renk, desen ve doku özellikleriyle müşterilerin beğenisine sunulur.

Estetik Corian Lavabo
Modern Corian Lavabo
Corian Lavabo

Corian lavabolar, şık, modern ve sade görünümüyle minimalist dekorasyon meraklıları için mükemmel seçenekler sunmaktadır.

Koyu Renk Corian Lavabo
Şık Görünümlü Corian Lavabo
Estetik Corian Lavabo

Oldukça sert ve dayanıklı bir malzemeden üretilen Corian lavabo modelleri, suya ve darbelere karşı direnç göstermeyi başarır. Bünyesinde barındırdığı doğal mineraller sayesinde bu kadar dayanıklı olabilen modellerin çoğu 10 yıl garantiyle satışa sunulmuştur. Ancak ürünün ortalama yaşı 20 senedir, ki bu da hayli fazla.

Dayanıklı Corian Lavabo
Minimalist Corian Lavabo

Corian lavabolarda diş macunlarında kullanılan alüminyum trihidrat malzemesi de yer alan bir diğer bileşendir. Bu sayede ısıya karşı da dayanıklı hale gelir. Çoğunlukla banyolarda kullanıldığı için lavabo modellerinin neme ve rutubete karşı da bağışıklık sahibi olduğunu belirtmek gerekir. Tüm bu avantajlar bir araya gelince Corian lavabo modellerinin fiyatının hakkını verdiği daha iyi anlaşılabilir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. corian lavabolar gerçekten çok sağlam ve şık görünüyor ama fiyatlar biraz pahalı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu