Dayanıklı Corian Lavabo Modelleri

Corian Lavabo Modelleri DuPont şirketi tarafından geliştirilen ve akla gelebilecek hemen her yüzeyde kullanılabilen Corian materyalinden imal edilen lavabo modelleri bulundukları banyoları yalnızca dış görünüş açısından güzelleştirmekle yetinmiyor, kullanışlılığıyla da tercih sebebi haline geliyor. Banyolarınızda oldukça dayanıklı olan Corian lavabo modellerini kullanarak sizler de uzun yıllar boyu bir daha lavabo yenilemek zorunda kalmadan banyo dekorasyonunu şık bir dokunuşla tamamlayabilirsiniz.

Dayanıklı Corian Lavabo Modelleri
Küçük banyo için corian lavabo

Kompozit bir materyal olan Corian, banyo dekorasyonlarının vazgeçilmez öğeleri arasında yer almayı başarmış olsa da evin hemen her köşesinde kullanılabilir. Mutfak tezgâhları ve mutfak lavaboları da buna dâhil. Bu suni taş, doğal mineraller ve akrilik reçinelerin bir araya getirilmesiyle meydana gelir. Daha sonra farklı renk, desen ve doku özellikleriyle müşterilerin beğenisine sunulur.

Estetik Corian Lavabo
Modern Corian Lavabo
Corian Lavabo

Corian lavabolar, şık, modern ve sade görünümüyle minimalist dekorasyon meraklıları için mükemmel seçenekler sunmaktadır.

Koyu Renk Corian Lavabo
Şık Görünümlü Corian Lavabo
Estetik Corian Lavabo

Oldukça sert ve dayanıklı bir malzemeden üretilen Corian lavabo modelleri, suya ve darbelere karşı direnç göstermeyi başarır. Bünyesinde barındırdığı doğal mineraller sayesinde bu kadar dayanıklı olabilen modellerin çoğu 10 yıl garantiyle satışa sunulmuştur. Ancak ürünün ortalama yaşı 20 senedir, ki bu da hayli fazla.

Dayanıklı Corian Lavabo
Minimalist Corian Lavabo

Corian lavabolarda diş macunlarında kullanılan alüminyum trihidrat malzemesi de yer alan bir diğer bileşendir. Bu sayede ısıya karşı da dayanıklı hale gelir. Çoğunlukla banyolarda kullanıldığı için lavabo modellerinin neme ve rutubete karşı da bağışıklık sahibi olduğunu belirtmek gerekir. Tüm bu avantajlar bir araya gelince Corian lavabo modellerinin fiyatının hakkını verdiği daha iyi anlaşılabilir.

One thought on “Dayanıklı Corian Lavabo Modelleri”

  1. corian lavabolar gerçekten çok sağlam ve şık görünüyor ama fiyatlar biraz pahalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Banyo

Banyo Dekorasyonu Banyonuzu Farklılaştırır

Banyo Dekorasyonu Her konuda yapmamız gerektiği gibi; banyo dekorasyonu alanında da, farkımızı daima koymalıyız. Sıradanlıklara tahammülü olmayanların, en güzel fikirleri üreterek, diledikleri gibi değişik tasarımlara eriştiği dekorasyon alanında, her zaman eşsiz bir özen söz konusudur. Evinizin gizli alanı olan banyonuzda, ailenizin hoşuna gidecek küçük değişiklikler ve yenilikler yaparak, daima farklılığınızı ön planda tutabilirsiniz. Birbirinden değişik […]

Devamını oku
Banyo

Dar Banyolar İçin İdeal Lavabo Modelleri

Küçük bir banyoya sahip olmak çoğu zaman can sıkıcı olabiliyor. Banyo dekorasyonu yaparken özellikle çamaşır makinesinin de ciddi manada yer kapladığı dar banyolar da kendinizi köşeye sıkışmış gibi hissetmekten yorulduysanız, banyonuza ufak dokunuşlar yapmanın vakti gelmiş demektir. Bunun için öncelikle banyoda alan işgal eden mobilyaları yatay olarak değil, dikey yönde uzayan mobilyalarla değiştirmek gerekecektir. Devasa […]

Devamını oku
Banyo

Japon Banyo Modelleri

Japon Banyo Modelleri Banyonuzu tasarlarken gereksiz hiçbir eşyaya yer ayırmak istemiyor, yalnızca doğal görünümlü mobilyalara ve yatıştırıcı renklere yer açmak istiyorsanız; Japon banyo tasarımları size ilham kaynağı olabilir. Kişisel bakımınızı gerçekleştirebileceğiniz, duş alıp günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz banyolarınızda dingin ve yatıştırıcı bir atmosfer için Japon banyo tasarımlarına mutlaka göz atmanız tavsiye edilir. Günlük hayatın koşuşturmacasından […]

Devamını oku