Banyo

Dar Banyolar İçin İdeal Lavabo Modelleri

REKLAM
X

Küçük bir banyoya sahip olmak çoğu zaman can sıkıcı olabiliyor. Banyo dekorasyonu yaparken özellikle çamaşır makinesinin de ciddi manada yer kapladığı dar banyolar da kendinizi köşeye sıkışmış gibi hissetmekten yorulduysanız, banyonuza ufak dokunuşlar yapmanın vakti gelmiş demektir. Bunun için öncelikle banyoda alan işgal eden mobilyaları yatay olarak değil, dikey yönde uzayan mobilyalarla değiştirmek gerekecektir.

Dar Banyolar İçin İdeal Lavabo Modelleri
Ahşap dolaplı lavabo modeli

Devasa büyüklükteki lavabolar her ne kadar önemsiz gibi görünüyor olsa da bir banyoda yer kaplayan en önemli eşyaların başını çeker. Çoğu ev sahibi de küçük bir lavaboya sahip olmaktan kaçınır. Oysa aşağıdaki örneklerden de göreceğiniz üzere küçük bir lavabo hem şık, hem de daha kullanışlı olabiliyor. Dikey yönde uzayan ve altındaki çekmeceleriyle de kişisel bakım malzemelerinizi saklamanızı mümkün kılan bu modeller, dar banyolara ferahlık getiriyor.

Ahşap Çekmeceli Lavabo
Cam dolaplı lavabo
Minimalist lavabo

Raf ve çekmeceli lavabo modelleri

Banyonuzda tercih edeceğiniz lavabo modelinin çekmece ve dolaba sahip olması, banyonun daha geniş gözükmesi için tahmin edeceğinizden daha fazla avantaj sağlayacaktır. Havlularınızı, makyaj malzemelerinizi ve şampuanlarınızı depolayabileceğiniz bu lavabo çözümleri; banyonuza estetik bir görünüm de kazandıracaktır.

Şık sade lavabo modeli
Kotu renk ahşap mobilyalı lavabo
Küçük banyo için lavabo

Üstelik lavabo dolaplarının fiyatları da sanılanın aksine çok fahiş değildir. Çıplak lavabo tasarımlarına kıyasla daha güzel görünen lavabo dolapları, banyoya hakim renkle uyumlu bir tonda olursa daha da şık bir görünüm elde edebilmeniz mümkündür. Lavabonun yanı sıra armatür ve vitrifiye ürünlerini de titizlikle seçerek banyoda renk uyumunu yakalayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu