Ev Tekstili

Artemis Yeni Halı Çeşitleri

REKLAM
X

Artemis Halı Modelleri Anadolu’nun en kadim şehirlerinden Gaziantep’te kurulan Artemis Halı markası, İstanbul başta olmak üzere ülkemizin büyük şehirlerinde geniş show room ve bayi ağına sahiptir. Her zevke ve bütçeye hitap etme iddiasıyla yola çıkan bu firma, uzun yıllardır edindikleri tecrübe ve deneyimi cömertçe halı tasarımlarına dönüştüren uzman bir kadroya da ev sahipliği yapıyor. Ürettikleri kaliteli halıları Türkiye’nin yanı sıra birçok Ortadoğu ve Afrika ülkesine de ihraç eden Artemis Halı’nın 2017 yılında çıkarmaya hazırlandığı en şık halı modelleri bu yazıda bir araya geldi.

Yatak odası için Artemis düz desenli halı
Oturma odası için artemis halı

Önümüzdeki sene satışa sunulmak üzere tasarlanan ve oldukça göz alıcı gözüken bu halı modelleri, Artemis Halı ekibinin uzun uğraşları sonucu üretildi. Farklı renk, tarz ve ölçülere sahip olan bu halı modellerine göz gezdirdikten sonra siz de Artemis Halı’nın mutlu müşteri kitlesi arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Josephine koltuk yanına artemis halı
Kitaplık önüne artemis halı

Artemis Halı‘nın 2017 kreasyonuna baktığımızda karşımıza her zamanki gibi yumuşak tonlara sahip ipeksi halı modelleri çıkıyor. En güncel teknolojiyle donatılan fabrikalarda üretilen bu modeller, çocuk ve bebek sağlığına zararsız malzemelerden imal ediliyor. Özellikle emekleyen bebeklerin kalitesiz materyallerin kullanıldığı halılara yüzünüz sürmesi, ebeveynler tarafından pek tercih edilen bir durum değil. Ancak Artemis Halı, evde yaşayan her bireyi göz önünde bulundurarak sağlığa zarar veren ham maddeleri kullanmama noktasında titiz davranıyor.

Klasik salon dekorasyonuna uygun artemis halı
Şık desenli artemis halı
Şık desenli artemis halı

Artemis halı fiyatları her bütçeye hitabedebilecek şekilde ayarlanıyor. Kampanya dönemlerini takip ederek daha uygun fiyat ve taksitlerle halı sahibi olabilirsiniz. Her biri birbirinden şık Artemis Halı modelleri hakkında fikir sahibi olmak ve sizin ihtiyacınıza uygun modeli seçmek için yazımızdaki fotoğraflara göz atabilirsiniz..

BU YAZIMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !  

Mimaride Sürdürülebilirlik Yaklaşımları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu