Home / Çocuk Odası / Ranza Modelleri

Ranza ModelleriGünümüzde sadece yatak işlevi gören ranzaların yanında çok fonksiyonlu ranza modelleri üretiliyor. İki kişilik ranzaların yanında bir çocuklu aileler için tasarlanan tek kişilik ranza çeşitleri var ki üst katı yatak olan bu ranzaların alt kısmı koltuk, kanepe, çalışma masası gibi eklentileriyle beraber geliyor veya bu boşluğa siz ihtiyaca uygun parçalar yerleştirebiliyorsunuz. Çift kişilik ranza modelleri arasında da dolaplarıyla, çekmeceleriyle bir takım oluşturan modeller mevcut. Böylece özellikle küçük odalarda yerden kazanmak mümkün oluyor.

Ranza Modelleri

ranza-modelleri2

İki tane küçük çocuğunuz varsa güvenli, rahat bir basamak sistemi ve çekmeceleri olan bir ranza işinize yarayacaktır. Çocuk odası dekorasyonu için alt kısmı çekmeceli, yan tarafı çalışma masalı ranzalar arasından da seçim yapabilirsiniz. Büyüme çağındaki çocuğunuz için tek kişilik beyaz bir ranza alabilir ve altındaki boşluğu beyaz renkli bir komidin, çalışma masası ve raflı dolapla dekore edebilirsiniz.

ranza-modelleri3

ranza-modelleri4ranza-modelleri5

ranza-modelleri6

Alt katı kanepe şeklinde dizayn edilmiş ranza modelleri yatak odası-oturma odası arası hoş bir görünüme sahip, seçiminizi bu modeller arasından da yapabilirsiniz. İster tek çocuklu, ister iki-üç çocuklu bir aile olun piyasada ihtiyaçlarınıza uygun bir ranza bulmakta zorlanmayacaksınız.

ranza-modelleri7

ranza-modelleri8

ranza-modelleri9

Çocuk ve genç odası dekorasyonu için sıklıkla kullanılan parçalar arasında bulunan ranzaların hemen her rengini bulmanız mümkün. Gardırobu, çalışma masası, raflı dolabıyla takım olan modellerin arasından seçim yapabileceğiniz gibi sadece ranza alıp diğer parçaları çocuğunuzun da fikrini alarak kendiniz seçebilir veya yaptırabilirsiniz. Kendinden çekmeceli veya kanepeli modeller küçük odalar için ciddi oranda yer tasarrufu sağlar ve mekanın daha rahat kullanılmasına imkan verir.
Bir önceki yazımız olan Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde bebek odası, bebek odası dekorasyonu ve ekolojik hakkında bilgiler verilmektedir.İlginizi Çekebilir

Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Çilek Genç Odası Takımları Çocuklar ve gençler için tasarladığı mobilyaları Türkiye başta olmak üzere dünyanın …

Bir yorum

  1. OLGUN ERDUVAN

    FİYAT ALMAK İSTİYORUM İLETİŞİM NUMARASI YAZARMISINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir